قالیباف سخنران 22 بهمن تبریز

کد خبر: 1203699

رئیس شواری هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی از برگزاری راهپیمایی یوم الله 22بهمن در بیش از 70 نقطه استان آذربایجان شرقی خبر داد.

قالیباف سخنران 22 بهمن تبریز

رئیس شواری هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی از برگزاری راهپیمایی یوم الله 22بهمن در بیش از 70 نقطه استان آذربایجان شرقی خبر داد.

حجت الاسلام میکائیل اسکندری امشب در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اهمیت بسیار بالای حضور مردم در صحنه های دفاع از انقلاب اسلامی، اظهار کرد: راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن مهمترین و حیاتی ترین صحنه برای نشان دادن مشروعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و در تمام سالها، مردم انقلابی و ولایی ایران اسلامی با حضور گسترده و پرشور خود، بر این مشروعیت صحه گذاشته اند.

رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان اضافه کرد: امسال نیز همانند گذشته، این راهپیمایی با شور و شعور هرچه تمام تر در بیش از ۷۰ نقطه در استان آذربایجان شرقی از جمله مرکز استان، شهرستانها، بخش ها، شهرها، دهستان ها و روستاهای استان برگزار خواهد شد که تلاش شده است برنامه های مختلف و متنوعی در این روز اجرا گردد.

اسکندری با بیان این نکته که تمام تمهیدات از جمله ترافیکی، امنیتی، انتظامی و ... برای برگزاری هرچه منظم تر و باشکوه تر این راهپیمایی اتخاذ شده است، از اجرای برنامه های مختلف در مراسم راهپیمایی شهر تبریز خبر داد و افزود:اجرای سرودهای مختلف در مسیرهای اصلی و فرعی راهپیمایی، راه اندازی کتابخانه های سیار در مسیرهای اصلی و فرعی راهپیمایی، برپایی غرفه، نمایشگاه، ایستگاه و ... از دستاوردهای ۴۴ ساله انقلاب اسلامی و ۱۶ ماهه دولت سیزدهم در مسیرهای اصلی، برگزاری نمایش، تئاتر و ... در مسیرهای اصلی و فرعی راهپیمایی، اجرای برنامه زنده کودک در مسیر اصلی راهپیمایی از جمله برنامه های تدارک دیده شده برای این روز شاد و ملی خواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همچنین از دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی بعنوان سخنران راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن شهر تبریز نام برد.

وی از عموم اقشار مختلف مردم شهیدپرور دعوت کرد تا بار دیگر با شرکت گسترده در این راهپیمایی، ارادت و علاقه خود را به نظام اسلامی و آرمانهای والای انقلاب اسلامی ابراز کنند./فارس

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها