امیر سرتیپ واحدی: نیروی هوایی ارتش در آینده نزدیک در لبه دانش هوایی می‌ایستد

کد خبر: 1204220

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: این نیروی با عزمی راسخ و با استفاده از ظرفیت‌های نخبگان و صنعت‌گران جوان ایرانی می‌کوشد تا در آینده‌ای نه چندان دور بتواند در لبه دانش هوایی ایستاده و بار دیگر شعار ما می توانیم را تحقق بخشد.

امیر سرتیپ واحدی: نیروی هوایی ارتش در آینده نزدیک در لبه دانش هوایی می‌ایستد

امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش در دیدار با فرماندهان و معاونان این نیرو، ضمن تبریک 19 بهمن ماه روز نیروی هوایی ارتش، اظهار کرد: نیروی هوایی ارتش به عنوان یک نیروی پیشگام و مردمی همواره در صدد تعالی و رشد روز افزون است. چراکه قدرت نظامی و عملیاتی هر کشوری در گرو تقویت قدرت هوایی و بازدارندگی آن کشور است.

وی افزود: بر همین اساس نیروی هوایی ارتش با عزمی راسخ و با استفاده از ظرفیت‌های نخبگان و صنعت‌گران جوان ایرانی می‌کوشد تا در آینده‌ای نه چندان دور بتواند در لبه دانش هوایی ایستاده و بار دیگر شعار ما می توانیم را تحقق بخشد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش، خطاب به فرماندهان و معاونان این نیرو تصریح کرد: تمامی شما عزیزان به عنوان موتور محرکه نیروی هوایی ارتش باید از جایگاه خود به نحو احسن در مسیر ارتقاء توانمندی‌ها و دستاوردهای نهاجا استفاده کنید تا بتوانیم به نیرویی دانشمند در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دست یابیم.

امیر خلبان واحدی خاطرنشان کرد: امروز قدرت بازدارندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سطح بالایی است، به طوری که دیگر هیچ کشوری نمی‌تواند به خود جرأت نزدیک شدن به مرزهای ایران اسلامی را دهد و این نتیجه پایمردی، ایستادگی و اعتماد به درون است./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها