سردار شریف: دشمن قادر نیست علیه این انقلاب کاری کند

کد خبر: 1204817

سخنگوی سپاه با بیان اینکه در حوزه دفاع از جغرافیای این سرزمین و مردم کشورمان نیاز به بیگانگان نداریم ، گفت: به مرحله‌ای از قدرت دفاعی و نظامی دست یافتیم که نه آمریکایی‌ها و نه هیچ قدرت دیگری جرأت کوچکترین اقدامی علیه ایران اسلامی را ندارند.

سردار شریف: دشمن قادر نیست علیه این انقلاب کاری کند

 سردار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آیین گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در شهر بابک استان کرمان اظهار کرد: تلاش فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی بر آن است که مردم را نسبت به نظام انقلاب و مذهب شیعه بدبین کنند و این تلاش جدیدی نیست و از اول انقلاب و سال‌های قبل از انقلاب شروع شده و همچنان هم ادامه دارد.

وی افزود: جنگ بین حق و باطل تمام شدنی نیست، اما آنچه که مهم است این است که امام (ره) در فرآیند انقلاب اسلامی یک نظریه جدید را بر مبنای فرهنگ قرآن کریم و تعالیم پیامبر اکرم (ص) به جامعه بشری عرضه داشتند.

سردار شریف گفت: در عصر شکل‌گیری انقلاب و نهضت اسلامی دنیا بین شوروی‌ها و آمریکایی‌ها تقسیم شده بود و آنان حاکم کره زمین بودند و کشور‌های عضو ناتو به ریاست آمریکایی‌ها و یا کشورهای عضو پیمان ورشو به ریاست اتحاد جماهیر شوروی بودند و امام (ره) این روند ظالمانه را متوقف کرد و یک الگوی جدید ارائه داد و آن الگو بر مبنای مبانی مستحکم فرهنگ وحی الهی و قرآن کریم است.

سخنگوی سپاه تأکید کرد: هیچ کلامی محکم‌تر و متقن‌تر و مطابق با فطرت انسان‌ها بالاتر از کلام قرآن کریم نیست و در هیچ جای دنیا شما نمی‌توانید راهنمایی بهتر از قرآن کریم و فرهنگ اهل بیت (ع) برای رستگاری مردم در دنیا و آخرت پیدا کنید.

سردار شریف تصریح کرد: همه مکاتب دیگر زاییده ذهن و مغز انسان‌ها هستند؛ اما خدای کریم که آفریننده همه انسان‌ها است بهترین نسخه را برای بشر ارائه کرده است و شاهکار امام (ره) و انقلاب اسلامی ارائه این تئوری جدید در دنیا بود.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان داشت: انقلاب اسلامی، شهیدان شما و جان‌فدایی رزمندگان این سرزمین تحت رهبری امامین انقلاب اسلامی، ایران را به عنوان یک کشور زنده و الهام‌بخش به دنیا معرفی کرده است.

وی افزود: شما هیاهوی رسانه‌های بیگانه را نبینید که روی کاستی‌ها و نارسایی‌های جامعه ما متمرکز می‌شوند، افق انقلاب اسلامی، به فضل الهی افق روشنی است.

سردار شریف گفت: امام (ره) این کشور را از حلقوم آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها بیرون کشید و تحویل این ملت داد و این هدیه ارزشمند امام به این سرزمین بود و چه زیبا این مردم در ۴۴ سال گذشته علی‌رغم همه بحران‌آفرینی‌های دشمن، مردانه در مقابل آمریکایی‌ها، صهیونیست‌ها و دشمنان انقلاب ایستادند.

سخنگوی سپاه اضافه کرد: ملت و مردم ایران، فهیم‌ترین مردم روی زمین هستند، ۴۴ سال پای آرمان‌های راستین انقلاب ایستادند، هزاران شهید تقدیم کردند و هزاران جانباز بر روی تخت بیمارستان‌ها دارند.

مسئول روابط عمومی کل سپاه ادامه داد: دشمن تاکنون هر کار که می‌توانسته انجام داده و از هیچ اقدامی علیه ملت ایران دریغ نکرده است، دشمن با تحریک و سازماندهی گروهک‌ها در ابتدای انقلاب، ده‌ها شهر کردستان را اشغال کرده بود که ملت ما برای باز پس‌گیری شهرهای کردستان ۵ هزار شهید تقدیم کردند.

وی با بیان اینکه گروهک‌های تجزیه‌طلب مجددا از خواب بیدار شده و سودای کنترل شهرهای کردستان و سیستان و بلوچستان و ضربه زدن به امنیت کشور را در سر می‌پرورانند، افزود:گروهک‌های ضدانقلاب علیه مردمان این سرزمین از هیچ جنایتی فروگذار نکردند، مریم رجوی فکر می‌کند که مردم ما جنایت منافقین را فراموش کرده‌اند، آنان ۱۷ هزار نفر از مردمان و مسئولان کشور را به خاک و خون کشیدند و در حین جنگ تحمیلی در آغوش حزب بعث قرار گرفتند و در صف خائنان به ملت و کشور خود و با کمک صدام ده‌ها جوان این سرزمین را به خاک و خون کشیدند.

سردار شریف با بیان اینکه مسئولین سیاست اتحادیه اروپا فکر می‌کنند مردم ما این‌ها را نمی‌شناسند و به منافقین اجازه می‌دهند مقابل پارلمان اروپا رژه بروند، تصریح کرد: آقای مکرون رئیس‌جمهور فرانسه بدانید در حافظه تاریخی ملت ما هنوز صدای غرش هواپیماهای میراژ شما در بمباران شهرهای ایران در دفاع مقدس فراموش نشده است. شما با عنصری مطرود به نام مسیح علی‌نژاد ملاقات می‌کنید تا ملت ایران را آزاد کنید! این از عجایب تاریخ بشریت است.

وی افزود: آقای رئیس‌جمهور آلمان! شما با یک فوتبالیست عصبانی مزاج که هم اینک فاقد کوچک‌ترین جایگاه بین این ملت است ملاقات می‌کنید فراموش کرده‌اید گازهای خردلی که شما به حزب بعث عراق دادید هنوز جانبازان ما در بیمارستان‌های کشور بستری و تنفس می‌کنند. ملت ایران هرگز این جنایات را فراموش نخواهد کرد.

سخنگوی سپاه با اشاره به غفلت از تبیین و انتقال حقایق و اتفاقات تاریخ انقلاب اسلامی به نسل جوان کشور، گفت: ما نتوانستیم تاریخ انقلاب اسلامی و تاریخ مبارزات ملت‌مان را آنگونه که شایسته است به نسل جوان‌مان درست انتقال دهیم و اگر می‌بینید که در اغتشاشات اخیر تعدادی از جوانان ما حضور پیدا کردند، این دلیل ناآگاهی تاریخی آنان، فشار روانی دشمن و برخی از کاستی‌های ما است.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: ملت ما ۴۴ سال با اقتدار و صلابت و با تمام سختی‌های این انقلاب، در گام اول که گام ثبیت انقلاب و ساخت زیرساخت‌های مستحکم این نظام اسلامی بوده، پله‌های پیشرفت را طی کرده‌اند.

وی  با بیان اینکه جوانان عزیز به آینده روشن امیدوار باشید، تصریح کرد: ما شرایط بسیار سختی‌ را از سر گذرانده‌ایم، از خانواده‌های شهدا و رزمندگان بپرسید که چه سختی‌هایی را جانبازان، رزمندگان و آزادگان تحمل کردند تا دشمن نتواند آسیبی به این کشور برساند.

سردار شریف در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه با داشتن مدیرانی قوی، ایثارگر و با تجربه وارد گام دوم انقلاب خواهیم شده‌ایم و به فضل الهی بر مشکلات جاری فائق خواهیم آمد، خاطرنشان کرد:نارسایی‌هایی که ما در حوزه اشتغال و معیشت داریم، بزرگتر از مشکلات ما در دفاع مقدس نیستند.

وی با اشاره به قدرت بازدارندگی کشور، گفت: به فضل الهی و به برکت تدابیر حکیمانه رهبر انقلاب و تلاش شبانه‌روزی فرزندان شما امروز به مرحله‌ای از قدرت دفاعی و نظامی دست پیدا کرده‌ایم که امروز نه آمریکایی‌ها و نه هیچ قدرت دیگری جرأت کوچکترین اقدامی علیه این کشور، ملت، منافع و دوستداران آن را ندارد.

سخنگوی سپاه بیان کرد: بزرگترین نیاز در کشورهای دنیای امروز امنیت آن‌ها است و با سربلندی و افتخار اعلام می‌کنیم که در حوزه دفاع از جغرافیای این سرزمین و مردم‌مان کوچکترین نیازی به دشمن نداریم.

وی افزود: شما دستاوردهای دفاعی و نظامی کشور را  که همه محصول بهره‌گیری از تجربیات دفاع مقدس هستند امروز می‌بینید، ما تا عمق وجود اراده‌ها و فکرها را خوانده‌ایم، داعش را دشمنان درست کرده‌اند که سرزمین‌های کشورهای اسلامی را ناامن، تجزیه کنند و ایران اسلامی را تحت فشار قرار دهند، اما یکی از فرزندان این ملت که درس‌آموز دفاع مقدس بود، طومار داعش را در هم پیچید.

سردار شریف با اشاره به اینکه اراده مسئولان و مردم ما مستحکم‌تر از چیزی است که دشمنان فکر می‌کنند، بیان داشت: دشمنان ما امروز به خس و خاشاک آویزان شده از پهلوی غارتگر گرفته تا منافقین خلق که هزاران نفر از مردم ایران را کشته‌اند و گروهک‌های تجزیه‌طلب کردستان و اشراری که در سیستان و بلوچستان هستند، متصل شده‌اند.

وی با تحسین بصیرت و هوشمندی مردم ایران در برابر توطئه‌های دشمنان بیان کرد: درود خداوند بر شعور سیاسی ملت ایران که علی‌رغم جنگ ترکیبی همه دشمنان این انقلاب در اغتشاشات چند ماه اخیر دست دشمن را خواندند و فرزندان شما در بسیج، سپاه، نیروی انتظامی با دست خالی و اراده‌ای مستحکم توانستند بحرانی که دشمن خیلی به آن دلبسته آن بود، خنثی کنند.

سردار شریف با یادآوری دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی برای کشور تصریح کرد: امروز ایران اسلامی با سربلندی اعلام می‌کند بیش از ۹۹ درصد مردم ما در این جغرافیای وسیع از نعمت برق و بیش از ۹۶ درصد از مردم از نعمت گاز برخوردارند.

سخنگوی سپاه افزود: زیرساخت‌های کشور به فضل الهی به‌گونه‌ای طراحی شده است که دشمن قادر نیست علیه این انقلاب کاری کند؛ مقام معظم رهبری به مسئولان کشور فرمودند: مگس روی زخم می‌نشیند، زخم‌ها را التیام ببخشید و  ما همان طور که آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها را دشمنان انقلاب اسلامی می‌دانیم، فقر، بیکاری و مشکل معیشتی را هم دشمنان انقلاب اسلامی می‌دانیم.

وی تأکید کرد: مسئولان عزیز در هر پست و مقام و جناحی که هستید بدانید و آگاه باشید که این ملت بر شما  نظارت می‌کند و خدا نکند که شما در آزمون ملت سربلند نشوید.

سردار شریف در پایان گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی در آزمون ملت رأی آورد و خیل جمعیت میلیونی که برای تشییع شهید سلیمانی در نقاط مختلف کشور گرد هم آمده بودند، علی‌رغم تبلیغات زیاد و سنگینی که دشمنان علیه حاج قاسم می‌کردند، گواه این مطلب بود./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها