انتقاد نماینده مجلس از تیم اقتصادی دولت

کد خبر: 1206380

نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از تیم اقتصادی دولت گفت: این بی توجهی ها در خور این مردم و انقلاب نیست لذا ما انتظار نداریم آزمون های غلط گذشته دوباره تکرار شود.

انتقاد نماینده مجلس از تیم اقتصادی دولت

مجید نصیرائی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه دوم اسفندماه) طی تذکر شفاهی خود در صحن مجلس گفت: این روزها وضعیت اقتصادی مردم خوب نیست این درحالی است که مردم در ۲۲ بهمن همه جوره پای کار انقلاب ایستاده و با فریادی بلند نگاهشان را مطرح کردند و بار دیگر ثابت کردن نسبت به انقلاب و نظام حاضرند جان دهند و اما دست از ارزش‌های خود بر ندارند .همچنین ملت حاضر نیستند تا آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها به این آب و خاک مسلط شوند.

نماینده مردم فردوس و سرایان و طبس و بشرویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رفتار برخی در شأن مردم نیست، گفت: شان مردم این نیست که در حوزه‌های اقتصادی و برخی مسایل فرهنگی ناملایماتی را ببینند انتظار داریم تیم اقتصادی دولت بیش از این با آبروی انقلاب و نظام و همچنین با آبروی سید محرومان و امید محرومان، آیت الله رئیسی بازی نکند.

وی تاکید کرد: این بی توجهی ها در خور این مردم و انقلاب نیست لذا ما انتظار نداریم آزمون های غلط گذشته دوباره تکرار شود.

نماینده مردم طوس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مدیریت ارز و طلا و این پول پاشی و ارزپاشی ها و حراج کردن آنها راه علاج نیست. انتظار از دوستان در تیم اقتصادی دولت این است که با همکاری و همراهی مجلس تصمیمات خوبی را اتخاذ کنند./

خانه ملت

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها