خط و نشان سردار فدوی برای آمریکا

کد خبر: 1234975

سردار علی فدوی گفت: امروز جنگ دشمنان با ایران نظامی نیست بلکه جنگ اقتصادی است و وزیر خزانه‌داری آمریکا مسئول جنگ با ایران است که اخیراً اعتراف کرد ۴۴ سال است هر اقدامی علیه ایران انجام داده‌اند با شکست مواجه شده است.

خط و نشان سردار فدوی برای آمریکا

سردار علی فدوی دوشنبه شب دوم مرداد در حاشیه افتتاح پروژه استخر ذخیره آب ۹۰ هزار مترمکعبی روستای «دیکین» در الموت قزوین در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۴۵ سال است که آمریکا و همراهانش هرچه تلاش کردند که یک پیروزی علیه ایران به دست آورند موفق نشدند.

وی گفت: جنگ دشمنان با ایران نظامی نیست بلکه جنگ امروز جنگ اقتصادی است و وزیر خزانه‌داری آمریکا مسئول جنگ با ایران است که ۵۰ روز پیش در برنامه زنده تلویزیونی اعتراف کرد ۴۴ سال است هر اقدامی علیه ایران انجام داده‌اند با شکست مواجه شده است.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: هیچ کشوری قدرتی همچون قدرت نظام سیاسی ایران ندارد، هر کشوری به آمریکا چسبید و با او متحد شد شکست خورد و از میان رفت.

وی افزود: در سال‌های گذشته کشور یمن تنها کلاشنیکف داشت اما در حال حاضر تمام کشورهای همسایه قدرتی همچون توانمندی صنعت موشکی و پهپادی یمن را ندارند.

فدوی در رابطه با کشتی ایرانی توقیف شده توسط آمریکا گفت: آمریکا بارها مرتکب اشتباهات محاسباتی شده است و بارها هم به اشتباهات خود پی برده است.

وی تصریح کرد: اگر دشمنان حماقت کرده و نفتکش ایران را تخلیه کنند مقابله به مثل خواهیم کرد، یکی از سیاست‌های کشور از زمان جنگ تحمیلی تاکنون مقابله به مثل بوده است.

فرمان جانشین فرمانده سپاه پاسداران اظهار کرد: تمام اقدامات سپاه جهادی است؛ کار نظامی هم، کاری جهادی است که خداوند فرموده اگر در راه من جهاد کنید راه را به شما نشان خواهم داد تا پیروزی برایتان حاصل شود.

ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها

      تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد