قدردانی جمعیت پیشرفت و عدالت از مردم برای برگزاری حماسه جهانی اربعین

کد خبر: 1243400

جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی در بیانیه ای از آحاد مردم و همه دست اندرکاران برگزاری حماسه جهانی اربعین تشکر و قدردانی کرد.

قدردانی جمعیت پیشرفت و عدالت از مردم برای برگزاری حماسه جهانی اربعین

جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی در بیانیه ای از آحاد مردم و همه دست اندرکاران برگزاری حماسه جهانی اربعین تشکر و قدردانی کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم رب الحسین

راه پیمایی مقدس و با شکوه اربعین 1445 هجری قمری برگ زرینی بر تاریخ گرامیداشت نهضت حسینی (ع) افزود و نشان داد که امت مسلمان مصمم به تمدن سازی و ایجاد تحول در پرتو معارف قرآن مجید و تعالیم اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام است.

حضور میلیونی مسلمانان ایران و عراق و دیگر کشورها در این حماسه بزرگ نشان داد، امت اسلام روز به روز بر مدار وحدت کلمه حرکت می کند و آماده برای تشکیل تمدن اسلامی است و پیش به سوی جامعه مهدوی قدم بر می دارد.

پیام چشمه همیشه خروشان و همیشه زنده اربعین چیزی جز زنده بودن عدالت و تفکر ظلم ستیزی و استعمار ستیزی در مقابل یزیدیان زمان نیست، یزیدیانی که امروز در رنگ و لعابی جدید و با پرچم داری آمریکا و رژیم صهیونسیتی و لشکر رسانه ای شان لرزه بر اندام شان افتاده و شبانه روز مشغول توطئه علیه امت حزب‌الله هستند و این روزها با دیدن لشکر میلیونی امام حسین (ع) صدای شکستن استخوان های شان از همیشه رسا تر است.

باید از یک به یک امت حزب‌الله چه در ایران و چه در عراق و چه در دیگر کشور ها که در اربعین امسال با بصیرت خود حضور پر رنگ تری از سال های گذشته داشتند، تشکر کرد چرا که در ابتدا خاری شدند بر چشمان دشمنان و بعد هم بر قدرت سیاسی و نرم شیعه در جوامع بین المللی افزودند.

راه پیمایی اربعین امسال از دیدگاه اهل معرفت رستاخیز معنویت و فضیلت و نویدبخش آمادگی ملت‌ها برای استقبال از موکب آسمانی قائم آل محمد علیه السلام و طلیعه ظهور آخرین منجی و وارث پیغمبر اعظم صلوات الله علیه به شمار می‌آید.

از یک زاویه دیگر راه پیمایی اربعین مدرسه اتحاد و تمرین اخوت اسلامی و تعلیم رموز و اصول وحدت و همبستگی مسلمین است.حضور جوانان و علمای اهل سنت در این حرکت عظیم معنوی حاکی از تکامل بیداری اسلامی و خذلان استکبار جهانی در منطقه است.

نکته حائز اهمیت در حماسه اربعین امسال هماهنگی، هم افزایی و مدیریت دستگاه های داخل کشور و تعامل آن ها با کشور عراق برای هر چه بهتر برگزار شدن این راهپیمایی‌ بزرگ است که حقیقتا نمونه بارز مدیریت جهادی با تفکر ارزشی و انقلابی است.

جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی از همه خدمتگزاران و دست اندرکاران این رویداد بزرگ بالاخص تلاش و مجاهدت مردم مؤمن و انقلابی ایران  در برپایی موکب‌ها و میهمان نوازی غیرقابل وصف کشور دوست و بردار، عراق و نیروهای نظامی و امنیتی دو کشور و حافظان سلامت و نیروهای زحمت کش شهرداری در بحث نظافت و همه و همه آن هایی که سهمی در این حماسه جهانی داشتند صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کند.

امید آن داریم که این جلوه عظیم از قدرت‌نمایی مسلمین، به ظهور حضرت صاحب‌الزمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف)، آن عدالت‌گستر گیتی متصل شود و همه ملت‌های دنیا و مستضعفین سراسر عالم از شهد شیرین حکومت عدل مهدوی که ادامه دهنده عدل نبوی و علوی است، بهره‌مند شوند، ان‌شاءالله./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها