ذوالنوری: دشمنان تلاش کردند آشوب‌های گذشته را تکرار کنند

کد خبر: 1245355

نایب رئیس مجلس گفت: دشمنان تلاش کردند آشوب‌های گذشته را تکرار کنند، اما دستگاه‌های امنیتی کشور توانستند انواع بمب، مواد انفجاری و سلاح‌های مختلف آنان را کشف کرده و این فتنه را خنثی کنند.

ذوالنوری:  دشمنان تلاش کردند آشوب‌های گذشته را تکرار کنند

حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری در جلسه علنی امروز (سه شنبه ۲۸ شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: به جامعه اطلاعاتی و امنیتی کشور که تلاش چندین ماهه نظام سلطه و ایادی آنان و شیاطین را خنثی کردند، خدا قوت می‌گویم.

وی بیان کرد: یک سال دشمنان تلاش کردند که در این ایام آشوب‌های گذشته را تکرار کنند، اما دستگاه‌های امنیتی کشور توانستند انواع بمب، مواد انفجاری و سلاح‌های مختلف را از مخفی‌گاه ایادی شیطان کشف کرده و این فتنه را خنثی کنند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم ما ثابت کردند با اغتشاشگران و ایادی شیطان همراهی نمی‌کنند و این شور و بصیرت ما را به دنیا اعلام می‌کند و قدرت و اقتدار کشور را بار دیگر به نمایش گذاشت. بار دیگر از دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی کشور، از سوی تک تک نمایندگان قدردانی می‌کنم و به فرزندان گمنام این ملت و سربازان گمنام امام زمان (عج) و جامعه اطلاعاتی کشور خدا قوت می‌گویم.

مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها

      تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد