زمان و مکان سفر استانی «رئیسی»

کد خبر: 1255833

استاندار چهارمحال و بختیاری: رئیس جمهور آخر هفته جاری به شهرکرد سفر می‌کند. همرمان با سفر دوم رئیس‌جمهور به این استان بیش از ۳۰ پروژه آماده افتتاح است.

زمان و مکان سفر استانی «رئیسی»

 استاندار چهارمحال و بختیاری از سفر رئیس‌ جمهور و برخی اعضای هیئت ‌دولت در پایان هفته به استات چهارمحال و بختیاری خبر داد.

 غلامعلی حیدری امروز در شورای اداری استان چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: پایان هفته رئیس‌ جمهور، برخی وزرا و معاونین وزرا به استان سفر خواهند کرد.

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به آماده‌سازی و تکمیل پروژه‌های عمرانی استان، بیان داشت: بیش از 30 پروژه با حضور رئیس جمهور و وزرا، به بهره‌برداری خواهند رسید.

حیدری با اشاره به اینکه جلسات متعددی با نمایندگان رئیس جمهور و معاون اجرایی ریاست جمهور جهت سفر ایشان به استان برگزار شد، بیان داشت: در دور اول سفرهای ریاست جمهوری، استان چهارمحال و بختیاری جزو 10 استان آخر بود اما در دور دوم سفرها، این استان جزو ده استان اول است که نشان می‌دهد سرعت اجرای مصوبات در استان قابل قبول بوده است.

وی با اشاره به اینکه سفر ریاست جمهوری و هیئت محترم دولت به استان یک فرصت است، خاطرنشان کرد: باید برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای باشد که حداکثر استفاده را از این سفر برای استان برد. تلاش بسیاری شد تا بیش از 30 پروژه که بعضا ملی هستند و در حوزه‌های مختلف جاده، آبرسانی و ... هستند آماده بهره‌برداری شود تا همزمان با این سفر، به بهره‌برداری برسد./ تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها