امیر سیاری: تهدید و نوع آن در آینده با امروز فرق خواهد کرد

کد خبر: 1262008

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران به سمت فناوری های نو در حرکت است، زیرا تهدید و نوع آن در آینده با امروز فرق خواهد کرد.

امیر سیاری: تهدید و نوع آن در آینده با امروز فرق خواهد کرد

امیر حبیب الله سیاری در بازدید از غرفه نیروی هوایی ارتش در نمایشگاه جامع تربیت و آموزش آجا، گفت: سطح علم و فناوری در نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بسیار بالا است. وی افزود: به علت اینکه نیروی هوایی یک نیروی تجهیزات محور است که می‌طلبد از سطح بالایی از علم و دانش برخوردار باشد. از این جهت می‌بینیم که هم دانشگاه شهید ستاری و هم مرکز آموزش‌های تخصصی هوایی دقت زیادی به این موضوع دارند.

معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به برگزاری نمایشگاه جامع تربیت و آموزش آجا، گفت: تا به امروز مجموعه توانمندی‌های آموزشی ارتش جمهوری اسلامی ایران را کسی به صورت یکجا ندیده بود. به همین منظور در این چند روزی که نمایشگاه دایر بود استقبال خوبی از آن به عمل آمد. این نمایشگاه مجموعه آموزش‌های نظامی را از اول تا آخر خدمت به صورت یکجا به تصویر کشید.

امیر سیاری با اشاره به نقش فناوری در ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفت: بخش‌هایی که در این نمایشگاه به تصویر کشید نشان می‌دهد ارتش جمهوری اسلامی ایران به سمت فناوری‌های نو در حرکت است. زیرا تهدید و نوع آن در آینده با امروز فرق خواهد کرد. به همین دلیل هم مقابله با فناوری‌های آینده هم با الان فرق می‌کند. ما اگر به این موضوعات جدید توجه نکنیم قطعاً در آینده با غافلگیری فناورانه رو به رو خواهیم شد/مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها