واکنش امیرعبداللهیان به حمله تروریستی در راسک

کد خبر: 1262373

وزیر امور خارجه کشورمان در واکنش به حمله تروریستی به کلانتری راسک نوشت: اینگونه حرکات تروریستی از سوی دشمنان امنیت و پیشرفت ایران عزیز نمی‌تواند روند پرشتاب توسعه و امنیت ایران و سیستان و بلوچستان غیور را متوقف کند.

 واکنش امیرعبداللهیان به حمله تروریستی در راسک

حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان در واکنش به حمله تروریستی به کلانتری راسک در سیستان و بلوچستان در صفحه شخصی خود در برنامه ایکس نوشت: شهادت تعدادی از پرسنل انتظامی شهرستان راسک را به بازماندگان این قهرمانان وطن، فرمانده محترم و خانواده بزرگ فراجا و عموم ملت شریف ایران تسلیت می‌گویم.

وی همچنین نوشت: از خداوند سبحان برای این شهدای سرافراز، علو درجات و برای مجروحان شفای عاجل مسئلت دارم.

وزیر امور خارجه تصریح کرد: اینگونه حرکات تروریستی از سوی دشمنان امنیت و پیشرفت ایران عزیز نمی‌تواند روند پرشتاب توسعه و امنیت ایران و سیستان و بلوچستان غیور را متوقف کند.

در پی حمله ناجوانمردانه تروریست‌های جیش‌الظلم‌ به یک مقر انتظامی در شهرستان راسک، 11 نفر به شهادت رسیده و تعدادی از نیروهای فراجا نیز مجروح شدند.

در این حمله تروریستی که بیش از یک ساعت به طول انجامید، نیروهای‌ پلیس حاضر در این مقر شجاعانه با این تروریست‌ها به مقابله پرداختند و تعداد زیادی از آنها را مجروح کردند.

علیرضا مرحمتی معاون امنیتی و انتظامی استانداری سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان در تشریح جزئیات این حمله تروریستی اظهار داشت: حدود 2 بامداد شب گذشته تعدادی تروریست به یک مقر انتظامی شهرستان حمله می‌کنند که 11 نفر از افسر‌‌ان ارشد فراجا و سربازان به شهادت رسیده و تعدادی نیز به مجروح می‌شوند.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها