وحیدی: تروریست‌ها از سوی اسرائیل حمایت می‌شوند

کد خبر: 1262461

وزیر کشور گفت: گروهک‌های تروریستی که به دنبال برهم زدن آرامش، امنیت و وحدت مردم استان سیستان و بلوچستان هستند از سوی رژیم صهیونیستی حمایت می‌شوند.

وحیدی: تروریست‌ها از سوی اسرائیل حمایت می‌شوند

وزیر کشور گفت: گروهک‌های تروریستی که به دنبال برهم زدن آرامش، امنیت و وحدت مردم استان سیستان و بلوچستان هستند از سوی رژیم صهیونیستی حمایت می‌شوند.

احمد وحیدی بعد از ظهر امروز در بدو ورود به فرودگاه کنارک واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سفر به استان سیستان و بلوچستان به دلیل بررسی حادثه ای که در شهرستلن راسک اتفاق افتاده انجام شده است.

وزیر کشور افزود: پس از حضور در زاهدان اکنون به چابهار آمده ایم که با حضور از نزدیک در راسک ابعاد موضوع حمله تروریستی به مقر انتظامی این شهرستان را مورد بررسی قرار دهیم تا اقدامات لازم در این راستا صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه افراد گروهک‌های تروریستی از سوی رژیم صهیونیستی حمایت می‌شوند، عنوان کرد: انتظار ما این است که کشورهای همسایه ما نیز نسبت به کنترل مرز دقت بیشتری داشته باشد چرا که روشن شده که گروهک‌های تروریستی از آن طرف مرز آمده‌اند.

وحیدی گفت: از همین رو انتظار داریم از طرف دولت پاکستان با کنترل دقیق مرزها و کنترل نقاطی که گروهک‌های تروریستی به این سوی مرز آمده‌اند دیگر شاهد چنین اقدامات و عبور متجاوزانه ای به مرز نباشیم.

بررسی ابعاد حادثه تروریستی راسک

وحیدی همچنین بعد از ظهر امروز در جریان سفر به سیستان و بلوچستان و در حاشیه عیادت از مجروحین حادثه تروریستی شهرستان راسک اظهار داشت: دشمن برنامه مفصل‌تری برای اقدام خبیثانه خود داشت که خوشبختانه با ایستادگی جوانمردان فراجا ناکام ماند.

وی افزود: شاهدیم که دلاور مردان این مرز و بوم در مقابل دشمنان به خوبی ایستادگی کردند و در این راه 11 تن شهید و چند تن دیگر مجروح شدند.

وزیر کشور خاطرنشان کرد: یکی از اهداف این سفر بررسی ابعاد حادثه تروریستی شهرستان راسک بود که در این راستا از ابتدای صبح چندین جلسه برگزار شد، همچنین در مراسم تشییع پیکر پاک شهدا نیز شرکت کردیم و هم‌اینک نیز به منظور عیادت از مجروحین این حادثه در بیمارستان حاضر شدیم.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها