خبرآنلاین/ اختلاف در اردوگاه اصلاح‌طلبان محسوس است

کد خبر: 1265030

خبرآنلاین نوشته: اختلاف در اردوگاه اصلاح‌طلب بر سر آمدن یا نیامدن به عرصه انتخابات محسوس است.

خبرآنلاین/ اختلاف در اردوگاه اصلاح‌طلبان محسوس است

گروه سیاست سایت فردا - بعد از آنکه طیف قائل به مشارکت انتخاباتی در مقابل رادیکال‌های اصلاح‌طلب فعال شده‌اند تفرق در میان اصلاح‌طلبان وارد مرحله دیگری شد. 

خبرآنلاین در این خصوص نوشته: اختلاف در اردوگاه اصلاح‌طلب بر سر آمدن یا نیامدن به عرصه انتخابات محسوس است. 

جبهه اصلاحات که از احزاب و چهره‌های اصلاح‌طلب تشکیل شده، هنوز راهبرد و راهکار روشنی برای رای‌گیری ۱۱ اسفندماه ارائه نکرده است. 

برخی بر مشارکت فعالانه در انتخابات اسفندماه اصرار دارند و در مقابل طیفی هم در این میان، سکوت را ترجیح داده‌اند و موضع‌گیری و سخنی در رد یا تایید مشارکت ندارند؛ اما تحریم انتخابات به معنای یک کنش ایجابی است و علاوه‌بر عدم استفاده از حق مشارکت، راهبرد خود را هم در جهت ترغیب دیگران به عدم مشارکت تعریف می‌کنند. در چنین شرایطی، این دو طیف در اردوگاه اصلاح‌طلبان همچنان در حال زورآزمایی با یکدیگر هستند. 

برخی از طیف‌های اصلاح‌طلب هستند که کارگزاران را در میان اصلاحات تعریف نمی‌کنند و حتی بعضا کار به کنایه‌گویی در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی می‌رسد. احتمالا باید دو رأس این طیف‌ها را کارگزاران و اتحاد ملت دانست. مرعشی در واکنش به این بحث‌ها گفته «این که دو نفر اصلاح‌طلب، کارگزاران را جزو اصلاحات نمی‌دانند یک حرفی است که زده‌اند و لطف می‌کنند. کارگزاران یکی از احزاب عضو جبهه اصلاحات است و مرجع رسمی بالاتری وجود ندارد.»

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها