دستگیری رئیس شورای شهر رباط‌کریم

کد خبر: 1266462

دادستان رباط‌کریم از دستگیری رئیس شورای اسلامی شهر رباط‌کریم خبر داد.

دستگیری رئیس شورای شهر رباط‌کریم

دادستان رباط‌کریم از دستگیری رئیس شورای اسلامی شهر رباط‌کریم خبر داد.

محمد یوسف‌وند با اشاره برخورد قاطع دستگاه قضا با متخلفان، اظهار داشت: در راستای برخورد با تخلفات و فساد مالی و رسیدگی به پرونده تخلفات شهردار و شواری اسلامی روز گذشته رئیس شورای اسلامی شهر رباط‌کریم به اتهام تخلفات مالی بازداشت و روانه زندان شد.

وی افزود: تحقیقات در خصوص فساد و تخلفات مالی این پرونده همچنان ادامه دارد و احتمال دستگیری‌های جدید هم دور از انتظار نیست.

دادستان رباط‌کریم در ادامه با تأکید بر عزم راسخ دستگاه قضا در برخورد با فساد و نقش امت حزب‌الله در خنثی کردن تخلفات ادارات و دستگاه‌های خدمات‌رسان شهری گفت: از مردم و همشهریان مصرانه تقاضا داریم که به کمک دستگاه قضایی بیایند و اگر فسادی را مشاهده می‌کنند حتماً با ذکر دلایل و مستندات به ما اعلام کنند تا با فساد مقابله جدی شود.

یوسف‌وند در پایان خاطرنشان کرد: لازم است مردم بدانند که مشخصات و اطلاعات آن‌ها نزد دستگاه قضایی محفوظ خواهد ماند و از آن‌ها حمایت‌های قضایی خواهد شد.

به گزارش تسنیم، در یک ماه گذشته با حکم مقام قضایی شهردار سابق رباط‌کریم و یک نفر از اعضای شورای شهر دستگیر و یک عضو شورای شهر رباط‌کریم تعلیق قطعی شدند که روز گذشته عضو علی‌البدل به‌عنوان عضو جدید به شورای اسلامی شهر رباط‌کریم راه یافت./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها