سردار فدوی: در جنگ سخت سربلند بوده‌ایم

کد خبر: 1268844

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه ما در جنگ سخت سربلند بودیم، گفت: در دهه ۶۰ و سال‌های دفاع مقدس برای ادای تکلیف در مرز‌های کشورمان می‌جنگیدیم.

 سردار فدوی: در جنگ سخت سربلند بوده‌ایم

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه ما در جنگ سخت سربلند بودیم، گفت: در دهه ۶۰ و سال‌های دفاع مقدس برای ادای تکلیف در مرز‌های کشورمان می‌جنگیدیم.

دریادار پاسدار علی فدوی  ‌با حضور در هفتمین گردهمایی رزمندگان اسلام که در شهرستان ایذه برگزار شد با اشاره به اینکه تصاویر شهدای انقلاب اسلامی همواره در جلوی چشمان ما هستند، اظهار داشت: شهرستان ایذه در زمان جنگ تحمیلی 320 شهید تقدیم انقلاب کرد و به همین دلیل در تمام نقاط این شهرستان تصویر یک شهید یا خانواده شهیدی وجود دارد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: این شهدا به نهایت عاقبت‌به‌خیری رسیدند، می‌توانند کمک بزرگی برای عاقبت‌به‌خیر شدنِ ما باشند؛ البته تحقق این موضوع در صورتی است که به راه آن‌ها عمل کنیم.

سردار فدوی در ادامه با اشاره به وضعیت غزه، گفت: هم‌اکنون مردم جهان همان شعار‌های انقلاب اسلامی را علیه آمریکا و رژیم صهیونیستی سر می‌دهند. جهانیان در طول 100‌ روز جنگ در غزه فهمیدند که آمریکا و رژیم صهیونیستی خبیث‌ترین هستند و به همین دلیل علیه آن‌ها تظاهرات می‌کنند و شعارهایی با مضمون حمایت از مردم غزه سر می‌دهند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در ادامه با اشاره به این که 50 آیه در قرآن در رابطه با تکالیف بندگان وجود دارد، افزود: اگر مراقب خود باشیم، خداوند هم به وعده خود عمل می‌کند و در آن تخلفی وجود ندارد؛ چون وعده خداوند به واسطه آن که قدرت دارد با حرف بندگان خدا متفاوت است.

سردار فدوی گفت: همیشه باید مراقب خود باشیم تا در جبهه حق قرار بگیریم؛ زیرا خدواند صراحتاً عنوان کرده است که همیشه حزب خدا پیروز است و حزب شیطان هیچ‌گاه پیروز نخواهد شد.

دریادار فدوی به عقوبت دردناک جنایتکاران و قاتلان مردم بی‌گناه در روز قیامت اشاره و عنوان کرد: خبیثان و مستکبران عالم در جنگ علیه مردم غزه به کشتن کودکان افتخار می‌کنند؛ که این نشان دهنده این است که آن‌ها حزب شیطان هستند؛ اما در مقابل، ایران ام‌القرای جبهه حق اسلامی است و این وضعیت هم از زمان آغاز نهضت امام خمینی (ره) شروع شده است.

وی با بیان اینکه سردمداری حزب شیطان را شیطان بزرگ (آمریکا) بر عهده دارد، تأکید کرد: در راه انجام تکالیف باید هزینه پرداخت که در این رابطه ملت ایران سربلند بوده و بیش از 200 هزار شهید دفاع مقدس تأکیدی بر این موضوع است.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه ما در جنگ سخت سربلند بودیم، گفت: در دهه 60 و سال‌های دفاع مقدس برای ادای تکلیف در مرز‌های کشورمان می‌جنگیدیم؛ در صورتی که در دهه 90 (برای مقابله با فتنه تکفیری‌ها) هزار کیلومتر آن‌طرف‌تر از مرز‌های کشورمان جنگیدیم و این سخت‌تر از حضور رزمندگان در جنگ تحمیلی بود.

سردار فدوی اظهار داشت: وقتی در سخت‌ترین کار که پای جان در میان است، سربلند می‌شویم، در کار‌های آسان‌تر مانند جنگ اقتصادی، فرهنگی و رسانه‌ای هم باید سربلند باشیم؛ چون در این نوع جنگ‌ها پای جان در میان نیست.

دریادار فدوی درباره اهمیت شرکت در انتخابات پیش رو یادآور شد: برخلاف دوره‌های گذشته که رهبر معظم انقلاب اسلامی سفارشاتی را در روز‌های نزدیک به انتخابات مطرح می‌کردند، این بار از فروردین سفارشات خود را بیان‌ کردند؛ چون مشارکت حداکثری از ملاک‌های دنیای امروز است.

فدوی اضافه کرد: دشمنان انقلاب اسلامی ایران، مخالف حضور مردم در پای صندوق‌های رای و مشارکت حداکثری ملت در انتخابات هستند، اما این بار هم حضور حداکثری مردم در صحنه انتخابات باعث می‌شود تا آن‌ها آرزوی خود را در این رابطه به گور ببرند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در پایان با گرامی داشت یاد و خاطره 320 شهید شهرستان ایذه، بر معرفی هر چه بیشتر شهدای گرانقدر به نسل جوان تاکید کرد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها