مصوبه دولت برای نقل و انتقال سوابق بیمه‌ یا بازنشستگی

کد خبر: 1269205

سخنگوی دولت از مصوبه هیأت وزیران برای نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای یا بازنشستگی بین صندوق‌های مختلف بازنشستگی با هدف امکان تجمیع سوابق بیمه‌ای خبر داد.

مصوبه دولت برای نقل و انتقال سوابق بیمه‌ یا بازنشستگی

«علی بهادری جهرمی» سخنگوی دولت در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران، گفت: جلسه امروز هیأت وزیران به ریاست رئیس جمهور برگزار شد و در ابتدای جلسه، رئیس بنیاد نشر آثار و ارزش‌های دفاع مقدس گزارشی ارائه داد که بر اساس آن، سفرهای راهیان نور با استقبال خیلی خوب دانشجویان، جوانان و دانش‌آموزان مواجه شده است و مقرر شد تا هماهنگی‌های لازم برای استفاده از ظرفیت‌های عظیم این گنجینه معنوی صورت گیرد.

بهادری جهرمی در خصوص مصوبات دولت، اذعان کرد: امروز مصوبات متعددی در هیأت وزیران داشتیم که بنا به پیشنهاد وزارت کشور که به در خواست وزارت جهاد کشاورزی بود، مقرر شد مبالغی برای حفظ نباتات به خصوص در بخش خرما در استان‌های کرمان، خوزستان، هرمزگان، بوشهر و …پرداخت شود.

سخنگوی دولت در ادامه اظهار داشت: همچنین در خصوص نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای یا بازنشستگی بین صندوقهای مختلف بازنشستگی که امکان تجمیع سوابق بیمه‌ای را فراهم و نقل و انتقال سوابق را تسهیل می‌کند و امکان دریافت مستمری جمع هم وجود داشته باشد، در دولت مصوب شد.

در حال تکمیل

مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها