کوثری: شورای ائتلاف باعث هماهنگ‌تر شدن نیروهای انقلابی می‌شود

کد خبر: 1269655

عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: شورای ائتلاف به عنوان محور وحدت نیروهای انقلابی در کشور عمل خواهد کرد و تمام تلاش خود را برای گرم تر کردن فضای انتخابات و تشکیل یک مجلس انقلابی به کار خواهد بست.

 کوثری: شورای ائتلاف باعث هماهنگ‌تر شدن نیروهای انقلابی می‌شود

اسماعیل کوثری عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس خاطرنشان کرد: جلسات و همایش‌هایی که نیروهای انقلابی در این ایام برگزار می‌کنند اثرات بسیار زیادی دارد و باعث هماهنگ‌تر شدن نیروهای انقلابی با یکدیگر و بررسی مسائل روز می‌شود.

وی افزود: نیروهای انقلابی باید مباحثی را که در تهران همایش‌های تهران برگزار می‌شود را به شهرستان‌ها هم منتقل کنند و گفتمان نیروهای انقلاب در کشور گسترش پیدا کند.

عضوی شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب در ادامه گفت: حضور و هماهنگی نیروهای انقلابی با یکدیگر در تهران و شهرستان‌ها باعث افزایش مشارکت می‌شود و این مشارکت باعث نشان دادن وحدت ملی به جهانیان می شود.

کوثری در پایان گفت: جبهه انقلاب و شورای ائتلاف به عنوان محور وحدت نیروهای انقلابی در کشور عمل خواهد کرد و تمام تلاش خود را برای گرم تر کردن فضای انتخابات و تشکیل یک مجلس انقلابی به کار خواهد بست./ فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها