حاجی‌صادقی: عدم شرکت در انتخابات‌ دست‌بوسی آمریکاست

کد خبر: 1269753

نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: باید جبهه انقلاب فضای انتخابات را به معنای واقعی آن تبیین کنند، چرا تبلیغ سودجویانه معاندان بر عدم شرکت در انتخابات، دست بوسی آمریکایی و پا گذاشتن روی خون شهداست.

حاجی‌صادقی: عدم شرکت در انتخابات‌ دست‌بوسی آمریکاست

نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: باید جبهه انقلاب فضای انتخابات را به معنای واقعی آن تبیین کنند، چرا تبلیغ سودجویانه معاندان بر عدم شرکت در انتخابات، دست بوسی آمریکایی و پا گذاشتن روی خون شهداست.

حجت‌‌الاسلام عبدالله حاجی صادقی در همایش سراسری منطقه‌ای روحانیون شاغل سپاه که در مجتمع فرهنگی امامت مشهد برگزار شد با اشاره به جایگاه و رسالت علما و روحانیون در سپاه، اظهارداشت: اصلی‌ترین مطالبۀ رهبر معظم انقلاب از روحانیون شاغل در سپاه ایفای نقش آخوندی است و هیچ چیز نباید این وظیفه خطیر را تحت شعاع قرار دهد به‌طوری که معظم‌له در ادامه همین رهنمودها تاکید فرمودند؛ هر چیزی که مزاحم نقش آخوندی است، حذف کنید و به معنای واقعی کلمه نمایش دین باشید.

وی با بیان اینکه اقتدار، توانمندی و هویت سپاه  پاسداران انقلاب اسلامی به الهی بودن آن است، نه به موشک و پهپاد، ادامه داد: دشمن همه این تجهیزات را به مراتب از ما بیشتر دارد، ولی آنچه دشمنان ندارد، خدا و معنویت است که باید قدر داشته‌های معنوی خود را بدانیم.

حاجی‌صادقی تصریح کرد: انقلاب تولد جدید اسلام ناب محمدی است، انقلاب حقیقت دین است و از آنجا که این انقلاب دشمنان متعدد دارد و هر روز با ترفندهای جدیدی در پی تضعیف آن است، یکی از وظایف اصلی نهاد مقدس سپاه و بسیج محافظت از دستاوردهای اصلی انقلاب است.

مردم سوخت رسان انقلاب اسلامی هستند

نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به اینکه امروز دشمنان به این جمع‌بندی رسیده‌اند که سوخت‌رسان انقلاب را از انقلاب بگیرد، خاطرنشان کرد: چون دشمن نتوانست موتور انقلاب یعنی اسلام را خاموش کند، نتوانست راننده و هدایتگر این انقلاب یعنی ولایت فقیه را تضعیف نماید، در صدد است که سوخت رسان این انقلاب یعنی مردم و بسیج را از ما بگیرد. انقلاب بدون مردم و بسیج دوام و قوام ندارد.

حاجی صادقی بیان کرد: تبلیغات گوناگون استکبار جهانی در مواجهه با انقلاب اسلامی هر روز قوی تر از گذشته در صدد است تا مردم نسبت به ارزش های نظام و دستاورهای آن بی اهمیت و یا کم رنگ شوند، تا راهبرد مردمی که مقابل نظام نیستند، حامی آن هم نباشند.

وی با اشاره به اینکه دو راهبرد در خصوص انتخابات پیش رو وجود دارد، گفت: یکی راهبرد رهبر معظم انقلاب که معظم له در رهنمودهایشان می‌فرمایند‌ این انتخابات نمایش اقتدار و قدرت باشد، تحکیم‌کننده استحکام درونی باشد، دارای یک مشارکت قوی و یاس آور برای دشمنان باشد، تقویت کننده جبهه انقلاب باشد.

حاجی‌صادقی در همین خصوص، یادآور شد: راهبرد دوم، راهبرد جبهه استکبار است و البته نه راهبرد عناصر معاندین داخلی که هنر پیشه دشمن هستند، بنابراین حربه دشمن فاصله انداختن بین مردم و نظام است، تا نظام را یک حکومت اقلیت بر اکثریت معرفی نماید، اکثریتی که این اقلیت را قبول ندارند، لذا دشمنان با این راهبرد به دنبال نتیجه گیری از فتنه های گذشته هستند.

اقتدار سپاه به الهی بودن است نه به موشک و پهپاد

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران ابراز کرد: باید جبهه انقلاب فضای انتخابات را به معنای واقعی آن تبیین کنند، چرا تبلیغ سودجویانه معاندان بر عدم شرکت در انتخابات، دست بوسی آمریکایی و پا گذاشتن روی خون شهداست.

وی تاکید کرد: امروز انتخابات یک امر داخلی نیست، بلکه جنگِ حق و باطل، جنگِ غزه و اسرائیل است، بنابراین مردم غیور ایران اسلامی با مشارکت همگانی در انتخابات در حال جنگ با جبهه استکبار هستند و با حضور حماسی خود یک جهاد مشارکت آفرین را برای ساختن آینده جهان اسلام رقم خواهند زد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها