بهشتی پور در گفت‌وگو با «فردا»:

تبدیل جنگ نیابتی به جنگ مستقیم ؟!

کد خبر: 1269780

تحلیلگر مسائل سیاست خارجی گفت: قرائن و شواهد نشان می دهد جنگ نیابتی در منطقه در حال تبدیل شدن به جنگ مستقیم‌تر است که برای کل منطقه خطرناک توصیف می شود؛ هر چند عده ای از این اتفاق استقبال می کنند اما این به نفع هیچ کسی نیست.

تبدیل جنگ نیابتی به جنگ مستقیم ؟!

گروه سیاست سایت فردا: از 7 اکتبر تا به امروز تحولات منطقه روند پرشتابی به خود گرفته است و هر روز شاهد اتفاق جدیدی در تقابل بین جبهه مقاومت و رژیم صهیونیستی هستیم اما سئوال اصلی آن است که روند تحولات به کدام سو خواهد رفت.

حسن بهشتی پور در گفت‌وگو با خبرنگار فردا درباره روند تحولات منطقه گفت: قرائن و شواهد نشان می دهد جنگ نیابتی در منطقه در حال تبدیل شدن به جنگ مستقیم‌تر است که برای کل منطقه خطرناک توصیف می شود؛ هر چند عده ای از این اتفاق استقبال می کنند اما این  به نفع هیچ کسی نیست.

وی با بیان اینکه جنگ جز نابودی و خرابی هیچ ثمر دیگری ندارد، افزود: رژیم صهیونیستی هیچ منطقی را نمی پذیرد و سیاست جنگ طلبانه خود را دنبال می کند. معتقدم منطق جنگ صهیونیست‌ها را با جنگ نباید پاسخ داد بلکه با اقدامات دیپلماتیک، می توان اتحاد منطقه ای را برای مقابله با رویکرد جنگ طلبانه رژیم صهیونیستی شکل داد چون ورود به جنگ جدید نابودی تمام امکانات کشورهای منطقه را در پی خواهد داشت.

این تحلیلگر مسائل سیاست خارجی یادآور شد: رژیم صهیونیستی کار را به جایی رسانده که امکان دارد از بمب اتم استفاده کند. این جنایتکارانی که بدون پذیرش هیچ مسئولیتی ظرف 100 روز بیش از 24 هزار نفر را در غزه کشتند بعید نیست که دست به جنایت اتمی نیز بزنند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها