بذرپاش: درحال ساخت بودن ۲ میلیون واحد نهضت ملی هستیم

کد خبر: 1272393

وزیر راه و شهرسازی از ساخت ۲ میلیون و ۴۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن در کشور خبر داد و گفت: تلاش می‌کنیم هدفگذاری دولت در بخش مسکن اجرایی شود.

بذرپاش: درحال ساخت بودن ۲ میلیون واحد نهضت ملی هستیم

مهرداد بذرپاش اظهار کرد:‌در سفر رییس جمهور و اعضای هیئت دولت بیش از 14 هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن به مردم تحویل شد و با احتساب 6 هزار واحدی که قبلا تکمیل و تحویل شده بود بیش از 20 هزار واحد مسکونی به مردم هرمزگان تحویل شد. در بخش واگذاری زمین نیز بیش از 11 هزار قطعه زمین تا امروز در استان هرمزگان واگذار شد.

وی با اشاره به واگذاری 1200 قطعه زمین در طرح جوانی جمعیت به مردم، افزود: با احتساب 2 هزار و 500 قطعه ای که در سفر پیشین به هرمزگان انجام شده بود تا امروز 5 هزار و 700 قطعه زمین برای طرح جوانی جمعیت به مردم هرمزگان واگذار شد.

وی از آغاز عملیات آماده سازی و واگذاری 28 هزار قطعه زمین روستاییخبر داد و با بیان این‌که عملیات اجرایی احداث دو شهر جدید خلیج فارس و مکران مرکزی به دنبال ایجاد 27 نقطه ساحلی و 27 شهر ساحلی در پهنه سواحل جنوب آغاز شد، تصریح کرد: بیش از 2 میلیون و 40 هزار واحد نهضت ملی مسکن در سراسر کشور در حال ساخت است و این عدد مرتب افزوده می شود. در تلاش هستیم تا تمامی هدف گذاری در دولت در زمینه مسکن به اجرا درآید.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها