دعوت مجلس خبرگان از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

کد خبر: 1273488

مجلس خبرگان رهبری طی بیانیه‌ای از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن دعوت کرد.

 دعوت مجلس خبرگان از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

مجلس خبرگان رهبری طی بیانیه‌ای از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن دعوت کرد.

در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه‌ای ضمن تبریک ایام الله دهه فجرمردم شریف ایران اسلامی را به حضور پرشور 22 بهمن دعوت کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

چهل و پنج سال از طلوع فجر انقلاب اسلامی گذشت و نظام مقدس  اسلامی ما که با الطاف خداوند منان، رهبری بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی «قدس سره» و فداکاری ملت شریف ایران، استقرار یافت، امروز با استقامت، پایداری و هدایت­‌های حکیمانه رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای «مدظله العالی» به شجره‌ای طیبه و پرثمر تبدیل گردیده است.

دهه‌ فجر، در حقیقت مقطع رهایی ملت ایران و شکستن حصر وابستگی کشور به بیگانگان و نویدبخش صبح امید برای مظلومان و طلوع خورشید استقلال و آزادی در این سرزمین است و یوم‌الله 22 بهمن هم روز شکست استکبار جهانی در برابر اراده و قدرت ملت ایران است که نقطه عطفی در تاریخ ایران و جهان بوده است.

اگرچه امروز دستگاه عریض و طویل تبلیغات دشمنان، همسو و همگام سعی در ناامید کردن مردم و ایجاد جو بی‌اعتمادی و سوءظن مردم به نظام را دارند و در یک جنگ ترکیبی سیاسی، اقتصادی و رسانه‌ای، تطهیر نظام شاهنشاهی را دنبال می‌کنند، لیکن بحمدلله مردم ما همواره و در صحنه‌های مختلف نشان داده‌اند که بیدارند.

مجلس خبرگان رهبری، با گرامیداشت دهه مبارک فجر از مردم آگاه و فهیم ایران اسلامی می‌خواهد همچون تمام سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، امسال نیز که سال انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز مجلسین شورای اسلامی و خبرگان رهبری در پیش است با حضور پرشور در راهپیمایی یوم‌الله  22 بهمن از انقلاب و آرمان‌های آن دفاع و تبعیت و بیعت‌شان را با امام بزرگوار و رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام  و پایه‌های اقتدار و امنیت ملی کشورمان را  استحکام بخشند ان شاء الله.               

احمد جنتی

 رئیس مجلس خبرگان رهبری/تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها