اسماعیل کوثری در گفت‌وگو با «فردا»:

لیست شورای ائتلاف متضمن تجربه، تخصص و روحیه انقلابی است

کد خبر: 1277269

یک نماینده مجلس گفت: رأی مردم به لیست شورای ائتلاف می‌تواند باعث تشکیل یک مجلس قدرتمند و شایسته شوند.

لیست شورای ائتلاف متضمن تجربه، تخصص و روحیه انقلابی است

گروه سیاست سایت فردا: چند روز تا انتخابات مجلس باقی است و حالا لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب (شانا) و جبهه پایداری بسیار مورد توجه طیف‌هایی مختلف مردم و البته سیاسیون قرار گرفته است. حالا پرسش آن است که این لیست چه ویژگی‌هایی دارد که متمایزش کرده است؟

اسماعیل کوثری، نماینده مجلس یازدهم، درباره این موضوع به «فردا» گفت: «در ابتدا درود می‌فرستم به ارواح پاک شهدا و امام شهدا. شورای ائتلاف نیروهای انقلاب سعی کرد در لیستی انتخاباتی خود معیارهای تجربه، تخصص و روحیه انقلابی را لحاظ کند و افرادی که مسئول مصاحبه با نامزدها به منطور انتخاب آنها برای لیست بودند، هیچ‌یک ذی‌نفع نبودند؛ یعنی هیچکدام خودشان نامزد انتخابات نبودند. من این شیوه را در تمام این مدت دیدم و واقعا شخصا می‌توانم اطمینان بدهم که انتخاب افرادی که در لیست هستند بر اساس شاخص‌های روشن بوده است و حقیقتا در لیست اخیر شورای ائتلاف و جبهه پایداری».

او ادامه داد: «برخی اشکالاتی هم وارد می‌کنند اما مسئله این است همه سعی کرده‌اند در لیست شورای ائتلاف و جبهه پایداری کمترین اشکال وجود داشته باشد تا مردم با خیال راحت به این لیست رأی دهند و با حضور حداکثری خود پای صندوق‌ها یک حماسه را رقم بزنند و باعث سربلندی ایران و عصبانیت دشمنان شوند».

این نماینده مجلس همچنین بیان کرد: «رأی مردم به لیست شورای ائتلاف می‌تواند باعث تشکیل یک مجلس قدرتمند و شایسته شوند تا بتوان در مجلسی انقلابی قوانینی تصویب شود که به نفع ملت باشد. من باور دارم گرچه در مجلس یازدهم کارهای بسیار مهمی انجام شد اما حتی می‌شود کارهای بزرگ‌تری در مجلس دوازدهم هم صورت داد زیرا همه باید به سمت تکامل پیش برویم».

کوثری در پایان درباره موج تخریب‌های که علیه مجلس یازدهم و شخص رئیس مجلس انجام شد، گفت: «وقتی فرد و افرادی کارهای بزرگی انجام ندهند طبیعی است کسی هم کاری به کارش نداشته باشد اما وقتی مجلس یازدهم سعی در رفع مشکلات کشور داشت، دشمنان همه سعی‌شان را بر تخریب آن انجام دادند و می‌دهند زیرا آنها نفع ملت و کشور ایران را برنمی‌تابند».

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها