مدعیان اصلاحات و داستان همیشگی ترجیح منافع جناحی بر منافع ملی

کد خبر: 1277758

روزنامه زنجیره‌ای هم میهن در طی دو روز دو تیتر متضاد و ناشی از نفاق را انتخاب کرد این روزنامه در روز چهارشنبه تیتر یک خود را به معرفی 103 نامزد به ادعای آنان میانه‌رو اصلاح‌طلب در کشور اختصاص داد و در روز قبل از آن سه‌شنبه تیتر «راه یخ زده و فضائی که سرد ماند» را انتخاب کرد.

مدعیان اصلاحات و داستان همیشگی ترجیح منافع جناحی بر منافع ملی

عبدالله گنجی نیز در نوشته‌ای در یکی از شبکه‌های اجتماعی عنوان داشت: سه‌شنبه راه یخ زده چهارشنبه ۱۰۳ نامزد پیدا کردند که روی یخها میانه‌روی کنند و از ۱۵۲۰۰ کاندیدا فقط ۱۰۳ نفر میانه‌رو شدند.

نفاق مدعیان اصلاحات، مربوط به این روزها نیست آنان ید طولایی در دورویی و نفاق داشته و دارند، از سالیان اول انقلاب بیشترین تندروی‌ها از سوی آنان صورت گرفت و بعد‌ها دیگران را متهم به تندروی کردند.

آنان در حالی چراغ خاموش لیست‌های خود را معرفی کرده و تبلیغ می‌کنند که چندین ماه است بر طبل قهر با انتخابات و تحریک مردم به عدم حضور در انتخابات مجلس دوازدهم می‌کوبند.

آنان سود خود را در ناکارآمد معرفی کردن نظام در موضوع انتخابات دیده و به همین دلیل سخن از قهر با صندوق‌های رای به میان می‌آورند. از سویی دیگر هنگامی که برخلاف پیش‌بینی‌های آنان و بر اساس نظرسنجی‌های مختلف شاهد انتخاباتی پرشور و فراگیر هستیم، با ایما و اشاره اقدام به تبلیغ و معرفی لیست‌ها و افراد مدنظر خود می‌کنند.

معرفی و تبلیغ لیست انتخاباتی مشکلی ندارد ولی این دورویی همیشگی مدعیان اصلاحات است که اخلاق سیاسی را هر بار قربانی می‌کند، این عمل جز نفاق و ترجیح منافع حزبی بر منافع ملی نیست.

کیهان

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها