پیش بینی الهیان درباره آرایش سیاسی مجلس دوازدهم

کد خبر: 1279839

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره آرایش سیاسی مجلس دوازدهم، گفت: فضای مجلس آینده بسیار پیچیده و رقابت‌های سیاسی نیز در آن جدی خواهد بود.

پیش بینی الهیان درباره آرایش سیاسی مجلس دوازدهم

«زهره الهیان» نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از حضور مردم در انتخابات ۱۱ اسفند اظهار کرد: حضور مردم پای صندوق‌های رأی در شرایطی که برنامه‌ریزی وسیعی از سوی رسانه‌های بیگانه و دشمنان نظام برای تحریم انتخابات انجام شده بود، معنا و مفهوم عمیقی دارد و نشان داد مردم ما همواره با نظام جمهوری اسلامی ایران همراه و در صحنه هستند و پای آرمان‌های شهدا و انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم از اولین ساعات رأی‌گیری، پای صندوق‌های رأی حضور یافتند چراکه حق خود می‌دانند در تعیین سرنوشت کشور دخالت کنند و برای آینده کشور تصمیم بگیرند. حضور مردم در انتخابات بسیار با نشاط و پر شور بود.

وی ادامه داد: امیدواریم نمایندگانی که به مجلس دوازدهم راه پیدا کردند، قدر مردم، صداقت و حضور همیشه در صحنه آنان را بدانند و بیشترین خدمت را به مردم داشته باشند چراکه مردم ما لایق بهترین‌ها هستند و باید برای رفع مشکلات آنان به ویژه در زمینه اقتصادی، اقدام شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: دشمنان جمهوری اسلامی ایران از حضور مردم پای صندوق‌های رأی و نشاط آنان در تعیین سرنوشت خود، به شدت ناراحت هستند.

وی افزود: از آنجایی که پروژه تحریم انتخابات که مدت‌هاست دشمن روی آن مانور می‌داد به نتیجه نرسید، این روزها تلاش می‌کنند با حاشیه‌سازی و همچنین مانند همیشه با تزریق فضای ناامیدی به جامعه، به نحوی شکست خود را ترمیم کنند.

الهیان تاکید کرد: با توجه به اینکه دشمنان ما در رسیدن به هدف خود یعنی تحریم انتخابات ناکام ماندند، این روزها سراغ پروژه‌ها و سناریوهای دیگری از جمله مانوردادن روی میزان آرای باطله یا عدم حضور و رأی‌دادن برخی افراد از یک طیف خاص سیاسی مانند محمد خاتمی، مانور می‌دهند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: فضای سیاسی کشور همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند برای همه طیف‌ها و سلایق سیاسی باز است و شاهد بودیم طیف‌های مختلف سیاسی برای انتخابات ۱۱ اسفند لیست انتخاباتی دادند و در انتخابات مشارکت کردند.

وی اظهار کرد: این موضوع برای نظام جمهوری اسلامی ایران بسیار ارزشمند است که طیف‌ها و سلایق مختلف سیاسی در انتخابات این دوره حضور داشتند و با یکدیگر رقابت کردند.

الهیان درباره آرایش سیاسی مجلس دوازدهم هم گفت: فضای مجلس آینده بسیار پیچیده خواهد بود و رقابت‌های سیاسی نیز در آن جدی خواهد بود.

مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها