برگزاری رژه سراسری شناورهای بسیج دریایی بمناسبت روز قدس

کد خبر: 1281262

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: در حمایت از ملت مظلوم فلسطین این نیرو در تمام سواحل و جزایر شمال و جنوب کشور اقدام به نمایش اقتدار دریایی می‌کند.

برگزاری رژه سراسری شناورهای بسیج دریایی بمناسبت روز قدس

دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در جمع فرماندهان این نیرو گفت: در چند ماه گذشته یک گروه کوچک از جوانان غیرتمند فلسطینی مقابل صهیونیست های کودک‌کش ایستادند و هیمنه پوچ آن‌ها را در هم شکستند. طوفان الاقصی سستی خانه عنکبوت را به همگان نشان داد.

وی بیداری امت اسلام را ثمره ۴۵ سال مقاومت دانست و اظهار داشت: بیداری ملت‌های مسلمان ریشه در پیروزی انقلاب اسلامی دارد و طبق وعده الهی تا ازاله شدن این غده سرطانی زمان زیادی باقی نمانده است.

وی خبر داد: در روز قدس امسال  یگان‌های شناورهای سنگین و سبک بسیج دریایی با سازماندهی مشخص در سراسر سواحل خلیج فارس ، دریای عمان و دریای خزر برای نشان دادن انزجار خود از کشتار کودکان بی گناه و زنان مسلمان و غصب سرزمین فلسطین توسط رژیم سفاک صهیونیستی رژه خواهند رفت.

فرمانده نیروی دریایی سپاه افزود: تمامی شناورها علاوه بر پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران  پرچم فلسطین را به نشانه همبستگی با این ملت مظلوم  و ستم دیده بر فراز شناورها به اهتزار در خواهد آورد./ ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها