خضریان: رژیم صهیونیستی عقل حکمرانی خود را کامل از دست داده است

کد خبر: 1283409

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: رژیم صهیونیستی عقل حکمرانی خود را کامل از دست داده است و حضور مردم و ملت‌های آزاده جهان در روز قدس نابودی رژیم صهیونیستی را تسریع می‌کند.


خضریان: رژیم صهیونیستی عقل حکمرانی خود را کامل از دست داده است

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: رژیم صهیونیستی عقل حکمرانی خود را کامل از دست داده است و حضور مردم و ملت‌های آزاده جهان در روز قدس نابودی رژیم صهیونیستی را تسریع می‌کند.

علی خضریان، نماینده مردم تهران و سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس ضمن گرامیداشت روز قدس، گفت: روز قدس امسال تفاوت‌های بسیار اساسی با روزهای قدس سال‌های گذشته دارد؛ سال‌هاست که به برکت انقلاب اسلامی ایران، دغدغه قدس و مبارزه با رژیم اشغالگر قدس در بین ملت‌های آزاده و مسلمان در سراسر جهان شکل گرفته و فریاد و ندای دفاع از مظلومیت در روز قدس در کشور ما، جهان را تحت تأثیر خود قرار داده است، اما امسال انزجار مردم از رژیم غاصب صهیونیستی محدود به ایران و کشورهای مسلمان نیست، بلکه هر انسانی که گوشه‌ای از جنایت‌ها این رژیم غاصب را دیده باشد، فریاد مظلومیت مردم فلسطین را بلند می‌کند، کما اینکه در چند ماه اخیر شاهد تظاهرات گسترده و متعدی در جهان و حتی در شهرها و پایتخت کشورهای پشتیبان رژیم صهیونیستی بودیم.

وی با اشاره به نسل‌کشی فجیع مردم غزه در مقابل چشم جهانیان و سکوت محاکم و دولت‌های مدافع حقوق بشر، اضافه کرد: یکی دیگر از وجوه تمایز روز قدس امسال با سال‌های گذشته، رسوایی دولت‌ها و کشورهای مدافع حقوق بشر و محاکم و سازمان‌های بین‌الملی و اثبات ناکارآمدی آنان در جریان جنگ اخیر غزه و جنایت‌های رژیم افسارگسیخته صهیونیستی در مقابل دیدگاه افکار عمومی جهان است.

این نماینده مجلس با اشاره به جنایات اخیر و واضح رژیم غاصب صهیونیستی، گفت: امروز کودکان، زنان و مردان بی‌دفاع غزه، فضایی را فراهم کردند که کمتر کسی در جهان حاضر و در عصر ارتباطات می‌تواند ادعا کند حق را از باطل تشخیص نداده و از مظلومیتی که برای ملت مسلمان ما در غزه اتفاق می‌افتد و جنایاتی برای آن رقم خورده است، خبر ندارد.

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس ضمن برشمردن برخی جنایات غیرانسانی رژیم صهیونیستی در جنگ اخیر خود، عنوان کرد: از اتفاقات گذرگاه رفح، بیمارستان شفا گرفته تا اتفاق جنون‌آمیز رژیم اشغالگر قدس در حمله به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق همه و همه نشان می‌دهد که رژیم جعلی صهیونیستی عقل حکمرانی خود را کامل از دست داده است و در وضعیت جنون‌آمیزی به سر می‌برد.

خضریان تأکید کرد: این‌ها نشأت گرفته از شکست‌های جبران‌ناپذیری است که صهیونیست‌ها در ماه‌های اخیر تجربه کردند و دامنه جنایاتی که انجام دادند، امروز کار را به جایی رسانده که حتی حامیان همیشه در صحنه و همراه خود در غرب را از دست داده‌اند و این حتی سران کشورهای غربی هم نمی‌توانند از جنایاتی که اتفاق افتاده دفاع کنند.

رئیس کمیته سیاسی، نظامی و امنیتی کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به انتخاب مدبرانه آخرین جمعه ماه رمضان از طرف بنیانگذار انقلاب به عنوان روز جهانی قدس تنها یک سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و گوشزد کردن خطر اسرائیل به کشورهای مسلمان در پیام خود، گفت: هر چه در زمان پیش‌تر می‌رویم، به تدبیر و آینده‌نگری حضرت امام خمینی (ره) در انتخاب روز قدس بیشتر پی می‌بریم. انتخاب این روز در ماه رمضان که بین تمام مذاهب اسلامی مشترک است، به نحوی روز جهانی قدس را محور وحدت مسلمانان جهان هم قرار داده است.

خضریان با بیان اینکه امروز همه دنیا می‌دانند چرا ایرانی‌ها و مسلمانان سال‌هاست نسبت به این غده سرطانی حساس بودند، تصریح کرد: امروز که این غده سرطانی اتفاقات ناگواری در غزه و دیگر کشورهای منطقه رقم می‌زند، حتی افکار عمومی آزادی‌خواهان جهان هم این حق را به مدافعان و جبهه مقاومت می‌دهند که در مقابل این رژیم خونخوار و سفاک بایستند.

این نماینده مجلس با اشاره به تغییر افکار عمومی جهان نسبت به رژیم صهیونیستی در حوادث اخیر، گفت: به نظر می‌رسد که حضور مردم ما و ملت‌های آزاده جهان در روز قدس و حمایت از ملت مظلوم فلسطین می‌تواند آن اتفاق بزرگی که با از میان برداشتن رژیم صهیونیستی در جهان رقم می‌خورد را تسریع کند و آن اتفاق اساسی و بزرگی که باید زمینه آزادی ملت مظلوم فلسطین را رقم بزند، رقم بخورد.

خضریان با اشاره به اهمیت پشتیبانی مردم از ملت مظلوم فلسطین، گفت: همه ما با هم در روز قدس شعار «مرگ بر اسرائیل» را در دفاع از مردم مظلوم غزه و فلسطین سر خواهیم داد./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها