سردار شریف: جبهه مقاومت تمام محاسبات دشمن را بهم ریخته است

کد خبر: 1283933

سخنگوی سپاه پاسداران گفت: مردم غزه در شرایط بسیار سختی بسر می برند اما علی رغم این فشارها، اتکای آن‌ها به خداوند متعال و تمسک به قرآن کریم و روحیه مقاوم آن‌ها و جانفشانی رزمندگان حماس و دیگر رزمندگان جبهه مقاومت تمام محاسبات دشمن را بهم ریخته است.

سردار شریف: جبهه مقاومت تمام محاسبات دشمن را بهم ریخته است

مراسم گرامیداشت شهدای راه قدس با حضور سردار خادم سیدالشهداء فرمانده قرارگاه منطقه ای کربلا، سردار شاهوار پور فرمانده سپاه ولیعصر عج و فرماندهان و مسؤولین یگان های نظامی و انتظامی استان خوزستان با سخنرانی سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اهواز برگزار شد.

سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این مراسم باشکوه با نثار درود به ارواح طیبه جمیع شهدا به ویژه شهدای راه قدس بیان کرد: سردار زاهدی ۴۸ ساعت قبل از شهادتش در جمع همرزمانش گفته بود بهترین هدیه‌ای که با شهادتم نصیبم می‌شود ملاقات با شهید حاج قاسم سلیمانی است.

وی افزود: همانطور که فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای مدظله العالی فرمودند، حماقت رژیم صهیونسیتی بخاطر این اقدام وحشیانه، قطعاً مجازات پشیمان کننده را در پی خواهد داشت.

سخنگوی سپاه پاسداران با تحلیل کامل وضعیت موجود جنگ غزه و نبرد ظفرمندانه طوفان الاقصی به برشماری دلایل برتری جبهه مقاومت اسلامی در منطقه پرداخت و اظهار کرد: مردم غزه در شرایط بسیار سختی بسر می برند اما علی رغم این فشارها، اتکای آن‌ها به خداوند متعال و تمسک به قرآن کریم و روحیه مقاوم آن‌ها و جانفشانی رزمندگان حماس و دیگر رزمندگان جبهه مقاومت تمام محاسبات دشمن را بهم ریخته است.وی افزود: صهیونیست ها با امپراتوری رسانه ای خود در اذهان عمومی دنیا تبلیغ و ترویج و شایعه می کردند که شعارهای روز قدس چه فایده ای دارد؟ اما همگان امسال پاسخ خود را در قبال این شعار دریافت کردند.

سردار شریف ادامه داد: در ۴۵ سال اخیر، روز قدس در کشورهای اسلامی گرامی داشته می شد اما امسال سیل خروشان مردم در شهرهای مختلف دنیا در محکومیت رژیم صهیونسیتی به خیابان ها آمدند.وی افزود: هیمنه و اقتدار صهیونیست‌ها با طوفان الاقصی از بین رفت که این نقطه سقوط برای رژیم منحوس کودک کش و این اقتدار برای رزمندگان فلسطینی به عقب برنخواهند گشت.

سردار رمضان شریف خاطر اظهار نمود: آمریکا با تناقض گویی و نفاق در چشم جهانیان، با هواپیماهای جنگی خود برای رژیم مفلوک صهیونیستی سلاح و مهمات، تجهیزات و جنگ افزار نظامی می فرستد و از طرفی دیگر از طریق هوایی آذوقه برای مردم غزه می‌فرستد اما خباثت و ادعاهای دروغین آمریکا برای افکار عمومی جهان ثابت و روشن شده است.وی افزود: خداوند متعال را شاکر هستیم امروز به برکت امامین انقلاب اسلامی، راهبرد جمهوری اسلامی ایران با پای فشاری بر آرمان فلسطین، جهانی شده است.

سردار شریف در پایان سخنانش ابراز امیدواری کرد: یقین داریم طبق وعده قرآنی پیروزی از آن جبهه حق است؛ بطوریکه امروز جلوه های نصرت الله کاملاً آشکار است که اگر ارتش صهیونیستی در جنگ‌هایش دیروزش با کشورهای عربی بویژه در آخرین جنگش یعنی جنگ ۶ روزه بر کل کشوهای عربی پیروز شد اما خداوند را شاکریم امروز وعده‌های حتمی خداوند بر پیروزی رزمندگان اسلام و مجاهدین راه قدس عینیت یافته است.

در این مراسم باشکوه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و جانبازان استان خوزستان، فرماندهان و کارکنان قرارگاه منطقه‌ای کربلا و رده‌های نیروی زمینی سپاه، سپاه حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه الشریف، قرارگاه منطقه ای ارتش در جنوب غرب، فرماندهی انتظامی استان خوزستان، بسیجیان، مدیران و کارکنان دولتی و آحاد مردم شهید پرور و ولایتمدار اهواز حضور داشتند.

فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها