پیام وزیرخارجه ایران به آلمان درباره پاسخ به تل آویو

کد خبر: 1284839

یک وبگاه آمریکایی در گزارشی به تاکید وزیر امور خارجه ایران به پاسخ به اسراییل خبر داده است.

پیام وزیرخارجه ایران به آلمان درباره پاسخ به تل آویو

به نقل از الجزیره، وبگاه آمریکایی آکسیوس در گزارشی به نقل از یک منبع آگاه گزارش داده است که وزیر امور خارجه ایران به همتای آلمانی خود اعلام کرد که تهران به بمباران کنسولگری خود پاسخ مناسب و مشخصی خواهد داد.

ترس از واکنش ایران به شهادت سردار زاهدی و همرزمان این شهید در دمشق، لحظه‌ای صهیونیست‌ها را رها نمی‌کند.

در این راستا روز گذشته رسانه تایمز آف رژیم صهیونیستی به نقل از مسئولان نظامی این رژیم به گمانه زنی درباره موعد واکنش ایران پرداخت.

این رسانه صهیونیست مدعی شد: برآورد ما این است که واکنش ایران بعد از تعطیلات عید فطر خواهد بود.

تایمز آف رژیم صهیونیستی همچنین گزارش داد: برآورد می‌کنیم، ایران اهداف نظامی و راهبردی و نه اماکن مدنی و غیرنظامی را هدف قرار خواهد داد.

این درحالی است که روز گذشته یسراییل کاتز وزیر خارجه صهیونیست‌ها مدعی شد: اسرائیل ترسی از واکنش ایران به خاطر حمله به کنسولگری آن در دمشق، ندارد. اسرائیل مسئولیت حمله به کنسولگری ایران در دمشق را برعهده نگرفته است اما ایران اعلام کرده که علیه ما واکنش نشان خواهد داد. این تهدید ما را نمی‌ترساند.ما به دنبال جنگ با ایران نیستیم اما اگر به ما حمله شود واکنش نشان خواهیم داد.

وی ادعا کرد: اسرائیل تاکنون به شکل محدود به شلیک موشک از سوی حزب الله و حوثی ها واکنش نشان داده است. با این حال اگر موشکباران از سمت لبنان در واکنش به حمله دمشق، به ما شود اسرائیل جنگنده‌ها و نظامیان خود را اعزام خواهد کرد./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها