دنیا به احترام «وعده صادق» رهبری انقلاب ایستاد

کد خبر: 1285539

دبیر شورای اطلاع‌رسانی دولت گفت: انجام عملیات «وعده صادق» ایمان و آرامش‌ را برای ما و ترس و ذلت بیشتر برای دشمن به همراه داشت.

دنیا به احترام «وعده صادق» رهبری انقلاب ایستاد

 احسان صالحی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس با اشاره به عملیات شامگاه شنبه (۲۵ فروردین) ایران در سرزمین‌های اشغالی در پاسخ به حمله موشکی نظامیان صهیونیست به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق، نوشت:

« همه ایستاده بودند، حتی اگر دقایقی خواب به چشم‌شان رفت، ایستاده خوابیدند؛ چه آنها که هر لحظه و دقیقه از این دفاع مقدس بر ایمان و آرامش‌شان می‌افزود و چه دشمنانی که هر لحظه، ترس و ذلت بیشتر بر آنها مستولی می‌شد. دنیا به احترام وعده صادق رهبر حکیم انقلاب ایستاد...»

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شامگاه شنبه(۲۵ فروردین) عملیات «وعده صادق» را با رمز «یا رسول الله(ص)» اجرا کرد و با ده‌ها فروند موشک و پهپاد، اهدافی را در داخل سرزمین‌های اشغالی مورد اصابت قرار داد.

در این باره روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای، پاسخ نیروی هوا فضای سپاه به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از مستشاران کشورمان در سوریه از حمله و اصابت موفق ده‌ها فروند موشک و پهپاد به اهدافی درون سرزمین‌های اشغالی را اعلام کرد.

ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها