انتقاد صریح ابطحی از مهدی نصیری: توهم مضر است!

کد خبر: 1288556

مصاحبه مهدی نصیری با تلویزیون بی‌بی‌سی فارسی طی ساعات اخیر جنجالی شده است. شاید تغییر مواضع مهدی نصیری در چند سال اخیر برای برخی قابل قبول بود و به نوعی انتقاد درون حکومتی شناخته می‌شد، اما دیدن تصویر مدیر مسئول سابق کیهان در قاب تلویزیون بی‌بی‌سی فارسی و صحبت‌هایجنجالی اش، از آن دست اتفاقاتی است که اگر کمی این روزنامه نگار پرحاشیه را بشناسیم و مواضع او در دهه ۶۰ و ۷۰ را مرور کنیم، باور کردنی به نظر نمی‌رسد.

انتقاد صریح ابطحی از مهدی نصیری: توهم مضر است!

مصاحبه مهدی نصیری با تلویزیون بی‌بی‌سی فارسی طی ساعات اخیر جنجالی شده است. شاید تغییر مواضع مهدی نصیری در چند سال اخیر برای برخی قابل قبول بود و به نوعی انتقاد درون حکومتی شناخته می‌شد، اما دیدن تصویر مدیر مسئول سابق کیهان در قاب تلویزیون بی‌بی‌سی فارسی و صحبت‌های

جنجالی اش، از آن دست اتفاقاتی است که اگر کمی این روزنامه نگار پرحاشیه را بشناسیم و  مواضع او در دهه ۶۰ و ۷۰ را مرور کنیم، باور کردنی به نظر نمی‌رسد. در این مصاحبه نصیری ضمن بیان انتقادات و ادعاهایی درباره‌ شرایط کشور خواستار تحقق اتحاد میان آن‌چه طیف‌های مختلف اپوزیسیون می‌خواند شد ودرحالی که مجری بی‌بی‌سی به شکاف و اختلاف میان اپوزیسیون و ناتوانی در اتحاد با یکدیگر اذعان داشت، مهدی نصیری برای موفقیت براندازان جمهوری اسلامی طرح «ترمیم شکاف بین تاجزاده تا شاهزاده» را ارائه کرد! مهدی نصیری این روزها در کانادا به سر می برد. سید محمد علی ابطحی، فعال سیاسی اصلاح طلب در انتقاد از مهدی نصیری مدیرمسئول اسبق روزنامه کیهان نوشت: آقای مهدی نصیری سوپر افراطی حزب‌اللهی دیروز حق دارد نظراتش تغییر کند و سوپر اپوزیسیون امروز شود. اما هم برای دیروزش و هم برای امروزش توهم مضر است.نه بولتَن نویسی واظهار نظرهای تند حزب‌اللهی‌اش در گذشته توانست ریشه اصلاح طلبی را برکَنَد و نه مواضع فعلی اپوزیسیونی‌اش مورد قبول اپوزیسیونی قرار می گیرد که 40 سال است در تلاش براندازی هستند و نیازی به تازه وارد از راه دور آمده ندارند. گفته‌اند شکاف تاجزاده و شاهزاده باید برداشته شود. خودش می‌داند نه شاهزاده می‌تواند به تاجزاده نزدیک شود و نه تاجزاده علاقه مند به همکاری با شاهزاده است.مهندس موسوی و نرگس محمدی و فائزه هاشمی و تاجزاده هم که آقای نصیری از آن ها یاد می‌کند در ایران باقی مانده‌اند و در زندان و حصر هستند. بَد پوست خربزه‌ای زیر پای آقای نصیری انداخته‌اند تا تمامش کنند. هم از داخل حاکمیت و هم از خارج و از درون اپوزیسیون.

خراسان

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها