توضیح شورای ائتلاف درباره فهرست دور دوم انتخابات

کد خبر: 1289676

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با انتشار یک بیانیه، توضیحاتی درباره فهرست انتخاباتی خود برای دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی ارائه کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است.

 توضیح شورای ائتلاف درباره فهرست دور دوم انتخابات

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با انتشار بیانیه‌ای توضیحاتی درباره فهرست کاندیداهای انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی ارائه کرد.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با انتشار یک بیانیه، توضیحاتی درباره فهرست انتخاباتی خود برای دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی ارائه کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است.

جمعه 21 اردیبهشت‌ ماه 1403، روز برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس دوازدهم است که شانزده نفر باقیمانده از سی نفر نمایندگان تهران بزرگ با انتخاب شما از میان سی ‌و دو نفری که با هم رقابت دارند انتخاب خواهند شد. شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با تأکید بر لزوم مشارکت هرچه بیشتر و دعوت از همه کسانی که واجد شرایط رأی دادن در این مرحله هستند، فهرستی از شانزده نفر نامزد مورد تأیید خود را به مردم معرفی کرده است که سیزده نفر از آنها در مرحله اول نیز در فهرست شورای ائتلاف حضور داشته و سه نفر دیگر نیز با توافق با جبهه پایداری به فهرست افزوده شده‌اند.

از 16 نفر نامزدهای شورای ائتلاف 15 نفر درجه تحصیلات دکتری دارند و 10 نفر دارای سابقه و تجربه نمایندگی مجلس هستند و 2 نفر روحانی و 3 نفر نیز خانم هستند. پایه و اساس فعالیت سیاسی شورای ائتلاف، اصول «عقلانیت، معنویت و عدالت» است که با الهام از آموزه‌های اسلامی و قرآنی و رهنمودهای امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری انتخاب شده است.

در انتخاب نامزدهای انتخاباتی نیز همین اصول ملاک و معیار ما بوده و سعی کرده‌ایم از میان داوطلبان فراوانی که مایل به قرار گرفتن در فهرست شورای ائتلاف بوده‌اند بهترین‌ها را برگزینیم و معرفی کنیم. شورای ائتلاف در تبلیغات انتخاباتی خود سعی دارد به اخلاق اسلامی و اخلاق انتخاباتی پایبند باشد و از نفرت‌پراکنی و ستیزه‌جویی و بگومگوهای آزاردهنده‌ای که به فرموده رهبر معظم انقلاب «کام مردم را تلخ می‌کند» پرهیز کند.

شورای ائتلاف معتقد است در نهایت این تشخیص مردم و رأی مردم است که نمایندگان ملت را در مجلس شورای اسلامی تعیین خواهد کرد و آنچه ما بر آن اصرار داریم این است که رأی‌دهندگان با ملاحظه و مطالعه سوابق انقلابی و علمی و اجرایی نامزدهای شورا و مقایسه آن با دیگر نامزدها، به صالح‌ترین و مناسب‌ترین فرد رأی دهند. امیدواریم با عنایت الهی و همت و حضور مردم و بصیرت رأی‌دهندگان، مجلس دوازدهم همانند مجلس یازدهم مجلسی انقلابی باشد که با کارآمدی بیشتر بتواند با همکاری با دولت محترم در رفع مشکلات و پیشرفت کشور و تحقق اهداف ارزشمند انقلاب اسلامی توفیق حاصل کند./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها