ماجرای «بی‌بدن» بی‌پاسخ ماند!

کد خبر: 1273518

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در برج میلاد اعلام کرد در پنجاهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پردیس جشنواره‌ها افتتاح می‌شود.


ماجرای «بی‌بدن» بی‌پاسخ ماند!

محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر چهارشنبه ۱۸ بهمن در برج میلاد حضور پیدا کرد. وی ضمن بازدید از بازار بین‌الملل چهل و دومین جشنواره فیلم فجر، با اصحاب رسانه دیدار و به برخی از پرسش‌های خبرنگاران پاسخ داد.

وزیر ارشاد علیرغم سخنان خود در حاشیه جلسه هیأت دولت مبنی بر احتمال بازگشت فیلم «بی‌بدن» به بخش سودای سیمرغ، از پاسخگویی درباره سرانجام تصمیم‌گیری درباره این فیلم امتناع کرد.

اسماعیلی درباره احداث مجموعه بزرگی برای جشنواره‌ها هنری، یادآور شد: ۲ روز قبل تفاهم‌نامه کامل خرید زمین با مساحت ۸ هزار مترمربع در خیابان حجاب با حدود ۱۱۷ هزار متر تراکم برای ساخت پردیس جشنواره‌ها را امضا کردیم.

وزیر ارشاد تاکید کرد: این پردیس در پنجاهمین سالگرد انقلاب در اختیار جشنواره‌ها خواهد بود و چند روز دیگر با آقای مخبر به محل می‌رویم و به صورت نمادین احداث آن را افتتاح می‌کنیم.

وی درباره پرداختن به پرتره‌های دفاع مقدس در چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر و بازشدن این مسیر در سازمان سینمایی و رونمایی از آن‌ها در جشنواره فجر و برنامه‌های آینده در این زمینه گفت: سیاست اصلی ما حمایت تنظیم‌گرانه از تمام هنرمندان است. در مرز قانون می‌ایستیم و در این مسیر هیچ‌کس برای ما فرقی ندارد ولی جایی که پای حمایت از مجموعه‌های وزارت فرهنگ باشد، گزاره‌هایی را تقویت می‌کنیم که به اقتدار و هویت ملی و آینده پیش‌روی غرورآفرین ما بپردازد.

اسماعیلی اظهار کرد: خوشحالم این نگاه حمایتی باعث شده با همکاری همه مجموعه‌ها و بخش خصوصی، جشنواره فیلم فجر چهل و دوم را به نام انقلاب اسلامی بسیار نزدیک ببینم. بنای دولت همین است که این مسیر را با قوت ادامه دهد.

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد