اتفاق دردناک در اتوبان های تهران/پرتاب بلوک سیمانی به سمت خودروها در تهران!

کد خبر: 1120186

پرتاب بلوک سیمانی به سمت خودروهای عبوری در یکی از اتوبان‌های تهران کشته و زخمی برجا گذاشت.

اتفاق دردناک در اتوبان های تهران/پرتاب بلوک سیمانی به سمت خودروها در تهران!

پرتاب بلوک سیمانی به سمت خودروهای عبوری در یکی از اتوبان‌های تهران کشته و زخمی برجا گذاشت.

پلیس: تصاویر دوربین‌های مداربسته نشان می‌دهد ضارب متواری شده است.

پلیس پایتخت از شناسایی سه مظنون در ماجرای پرتاب بلوک سیمانی به سمت خودرویی در بزرگراه نواب که منجر به مرگ راننده شده بود، خبر داد.

به گزارش ایسنا ، به دنبال انتشار خبری مبنی بر مرگ یک راننده در پی پرتاب بلوک سیمانی به سمت خودروی وی در حین حرکت، خبرنگار ایسنا این موضوع را از پلیس پایتخت پیگیری کرد که در جریان آن مشخص شد روز پنجشنبه یک دستگاه خودروی سواری در حال حرکت در بزرگراه نواب بود که فردی ناشناس اقدام به پرتاب بلوک سیمانی به سمت این خودرو کرد که بر اثر اصابت این بلوک سینما به راننده، این فرد جان خود را از دست داد. همچنین راننده‌ای دیگر نیز در پی این اقدام دچار مصدومیت شد و به چند خودروی دیگر نیز خساراتی وارد شد.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت اعلام کرد، در پی این حادثه ماموران کلانتری در محل حاضر شده و تحقیقات اولیه در این خصوص انجام شد و پس از آن با دستور مقام قضایی تیمی ویژه از کارآگاهان پلیس آگاهی رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

با انجام تحقیقات سه مظنون در این خصوص از سوی ماموران مورد شناسایی قرار گرفتند که احتمال ارتکاب این جرم از سوی یکی از آنان بیشتر از سایرین است. تحقیقات ماموران پلیس آگاهی در این خصوص ادامه دارد.

پیش از این نیز افرادی اقدام به پرتاب سنگ به سمت خودروهای عبوری در بزرگراه یادگار امام کرده بودند که این اقدام منجر به واردشدن خسارت به خودروهای عبوری شده بود ولی خسارت جانی در پی نداشت. در جریان این پرونده ماموران پلیس عاملان این اقدام را که چند جوان حدودا ۱۸ ساله بودند، شناسایی و دستگیر کردند که مشخص شد هدف آنان سرگرمی و تخلیه هیجان بوده است.

حجم ویدیو: 2.19M | مدت زمان ویدیو: 00:00:55 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها