لحظه عملیات نوجوان ۱۳ ساله فلسطینی در قدس / کابوس صهیونیست‌ها ادامه دارد

کد خبر: 1201488

منابع محلی فلسطینی از دومین عملیات انتقام جویانه در شهرک «سلوان» واقع در قدس اشغالی خبر دادند که در جریان آن دو صهیونیست به شدت زخمی شدند.

لحظه عملیات نوجوان ۱۳ ساله فلسطینی در قدس / کابوس صهیونیست‌ها ادامه دارد

 رسانه‌های فلسطینی  از تیراندازی در شهرک سلوان واقع در قدس اشغالی خبر دادند.

بر اساس گزارش های اولیه، دو صهیونیست در این تیراندازی زخمی شدند که حالشان وخیم گزارش شده است.

منابع رژیم اسرائیل اعلام کردند که در دومین علمیات انتقام جویانه در قدس اشغالی(8 بهمن ماه)، یکی از دو نفر که زخمی شده‌اند، هشیاری خود را از دست داده است.

هنوز هویت عامل این تیراندازی مشخص نیست ولی رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند که مجری عملیات امروز در قدس اشغالی یک نوجوان 13 ساله فلسطینی بوده است.

نخستین تصاویر منتشر شده از نوجوان 13 ساله فلسطینی مجری عملیات امروز در منطقه السلوان شهر قدس

منابع عبری زبان اعلام کردند که رئیس پلیس رژیم صهیونیستی پس از عملیات شب گذشته در قدس، سطح آماده‌باش نیروها را به بالاترین سطح ممکن افزایش داده است.

این دومین عملیات ضد صهیونیستی در قدس اشغالی طی 24 ساعت گذشته است.

شادی فلسطینیان در جنین بعد از دومین عملیات انتقام‌جویانه

شمار زیادی از اهالی شهر جنین امروز شنبه بعد از شنیدن دومین عملیات انتقام‌جویانه و شهادت طلبانه در قدس اشغالی که توسط نوجوان 13 ساله انجام شد، به خیابان‌ها آمدند و به شادی پرداختند. برخی از این افراد مسلح بودند.

  شب گذشته «خیری علقم» عامل عملیات شهادت‌طلبانه در انتقام یورش مرگبار صهیونیست‌ها به اردوگاه جنین که 10 شهید به‌جای گذاشت، به کنیسه «نبی یعقوب» در قدس اشغالی با دو سلاح حمله کرد و با تیراندازی ممتد وی، 8 صهیونیست کشته و بیش از پنج تن دیگر زخمی شدند.

واکنش حماس به عملیات ضد صهیونیستی جدید در قدس اشغالی

سخنگوی حماس اعلام کرد که عملیات قهرمانانه در قدس و دیگر مناطق بیانگر موضع مقاومت  است.

این سخنگو افزود: موضع مقاومت این است که واکنش آن هرگز به تاخیر نخواهد  افتاد و دشمن بهای جنایاتش را خواهد پرداخت./ تسنیم

حجم ویدیو: 919.74K | مدت زمان ویدیو: 00:00:20 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد