تصاویری وحشتناک از رانش زمین در منطقه حصار کرج | ساختمان مسکونی جابجا شد!؟

کد خبر: 1237907

این اتفاق صبح امروز رخ داده و در پی آن تعدادی از پلاک‌های مسکونی دچار خسارت شده است.

تصاویری وحشتناک از رانش زمین در منطقه حصار کرج | ساختمان مسکونی جابجا شد!؟

شهردار کرج گفت: حادثه رانش زمین در محدوده‌ای از اراضی موسوم به تپه الله اکبر منطقه حصار، تلفات جانی نداشته است.

‌‌مهرداد کیانی که در محل حادثه حضور دارد، در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: ‌این اتفاق صبح امروز پنج شنبه 18 مرداد رخ داده و در پی آن تعدادی از پلاک‌های مسکونی دچار خسارت شده است.

وی افزود: با توجه به حضور نیروهای آتش‌نشانی، خدمات شهری، مدیران مربوطه و نمایندگان دیگر دستگاه‌های امداد و نجات در محل رانش عواقب احتمالی در حال کنترل است.

کیانی از ارجاع موضوع به کارشناس رسمی دادگستری به منظور تعیین علت دقیق رانش خبر داد و اضافه کرد: اقدامات لازم جهت تامین ایمنی ساکنین پلاک‌های مجاور در حال انجام است و به منظور اطمینان خاطر از عدم تسری ابعادِ حادثه تأسیسات گاز و برق و آب به طور موقت از مدار خارج شده است.

به گفته شهردار کرج، این حادثه تلفات جانی نداشته و منجر به ریزش یک ساختمان شده و روند ایمن سازی آغاز شده است.

کیانی تصریح کرد: آنچه در سال‌های گذشته در منطقه حصار و برخی از مناطق شهری کلانشهر کرج در بحث ساخت و سازهای غیر مجاز و بی‌کیفیت رخ داده، نتایجِ خطرناکی همچون حادثه امروز را در پی داشته است.

شهردار کرج اظهار کرد: تیم‌های امدادی و عملیاتی شهرداری کرج تا زمان حصول اطمینان از ایمن‌سازی محل، رفع خطر، ارائه مشاوره به ساکنین پلاک‌های مجاور و بازگشت شرایط به وضعیت عادی در محل حضور خواهند داشت و امیدواریم با انجام اقدامات فنی بتوانیم از ریزش احتمالی بناهای مجاور جلوگیری کنیم.

وی گفت: به محض اعلام علتِ دقیق رانش زمین در محدوده اراضی الله اکبر منطقه حصار که قبلاً نیز سابقه داشته، مراتب از طریق رسانه‌ها به اطلاع مردم خواهد رسید.

منطقه حصار کرج یکی از سکونت گاه های غیر رسمی شهر کرج است که دامنه گوه های ورودی کرج استقرار یافته است./ تسنیم

 

حجم ویدیو: 717.34K | مدت زمان ویدیو: 00:00:09 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد