تصاویری از آتش‌سوزی در کارخانه اسنوا

کد خبر: 1239968

حریق در یکی از سوله‌های مرکز صنعتی اسنوا ساعت ۱۱:۱۰ به سازمان آتش نشانی اصفهان اطلاع داده شد و بلافاصله نیروهای آتش‌نشانی به همراه هشت دستگاه خودرو اطفائیه فوق سنگین به محل حادثه اعزام شدند.

تصاویری از آتش‌سوزی در کارخانه اسنوا

 معاون سازمان آتش‌نشانی شهرداری اصفهان از آتش‌سوزی در کارخانه اسنوا خبر داد.

حریق در یکی از سوله‌های مرکز صنعتی اسنوا ساعت 11:10 به سازمان آتش نشانی اصفهان اطلاع داده شد و بلافاصله نیروهای آتش‌نشانی به همراه هشت دستگاه خودرو اطفائیه فوق سنگین به محل حادثه اعزام شدند.

طی این حادثه حدود 20 متر از یکی از سوله‌های وابسته به گروه صنعتی انتخاب که فوم تولید می‌کرد؛ در بخش انبار مواد اولیه دچار آتش‌سوزی شد.

محل حادثه پاک‌سازی شد تا از سرایت حریق به سایر نقاط پیشگیری شود.

اعزام 20 ‌تیم عملیاتی اطفا حریق ‌

رئیس اداره فرماندهی عملیات و ارتباطات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان جزئیات تکمیلی امدادرسانی به حریق انبار کارخانه اسنوا را تشریح کرد.

سرآتشیار محسن بگدلی ‌اظهار کرد: ساعت 13:15 امروز _چهارشنبه هفتم تیرماه_ درخواست همکاری توسط آتش‌نشانی شهرک صنعتی مورچه‌خورت مبنی بر آتش‌سوزی در انبار کارخانه لوازم خانگی اسنوا به ستاد فرماندهی آتش‌نشانی اصفهان گزارش شد.

وی افزود: بلافاصله آتش‌نشانان با اطفائیه‌های فوق سنگین، خودروی حامل دستگاه تنفسی، آب‌رسان و پلتفرم به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس اداره فرماندهی عملیات و ارتباطات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان تصریح کرد: با توجه به وسعت حریق، بیش از 20 تیم عملیاتی آتش‌نشانی از شاهین‌شهر، گز و شهرهای اطراف و عوامل آتش‌نشانی شهرک‌های صنعتی جی، مورچه‌خورت، شهرک بزرگ، دهق و آتش‌نشانی پالایشگاه و پتروشیمی و شهرک انرژی به محل حریق اعزام شده بودند و در این عملیات مشارکت داشتند.

وی ادامه داد: آتش‌نشانان در لحظات ابتدایی، با دود و شعله ناشی از حریق انبار بزرگ کارخانه لوازم خانگی مواجه شدند و با مشارکت تیم‌های عملیاتی، آتش را از چندین جهت محاصره کردند، اطفای حریق را انجام دادند و از سرایت آتش به دیگر نقاط جلوگیری و اقدام به جداسازی لوازم خانگی سالم کردند.

بگدلی خاطرنشان کرد: این حریق سنگین تلفات جانی نداشت و تنها چند مورد دودگرفتگی و سوختگی جزئی برجای گذاشت. علت حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است.

 

حجم ویدیو: 1.05M | مدت زمان ویدیو: 00:00:12 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها