عملیات انتحاری در نزدیکی پارلمان ترکیه در آنکارا / علت انفجار چه بود؟

کد خبر: 1247500

منابع خبری اعلام کردند که صبح امروز صدای انفجاری شدید در شهر آنکارا و نزدیکی وزارت کشور و ساختمان پارلمان ترکیه به گوش رسیده است.

عملیات انتحاری در نزدیکی پارلمان ترکیه در آنکارا / علت انفجار چه بود؟

رسانه‌های محلی ترکیه از وقوع انفجار و تیراندازی در نزدیکی پارلمان و وزارتخانه‌های این کشور در آنکارا خبر دادند که ظاهراً وزارت کشور هدف گرفته شده بود و یک نفر زخمی شده است

منابع محلی از شنیده شدن صدای انفجار و تیراندازی در نزدیکی پارلمان و وزارتخانه‌های ترکیه در آنکارا در حدود ساعت ۰۹:۰۰ صبح به وقت محلی خبر دادند.

شبکه «ان تی وی» ترکیه گزارش کرد که تاکنون در پی وقوع انفجار در آنکارا هیچ زخمی یا تلفاتی گزارش نشده است و انفجار در یک جاده اصلی به وقوع پیوسته است و درست در جنب ساختمان وزارتخانه‌های ترکیه یا پارلمان این کشور نبوده است.

طبق این گزارش، پلیس هنوز علت انفجار را نمی‌داند و تحقیقات فوری در این زمینه را آغاز کرده است و خیابان‌های منتهی به ساختمان پارلمان و وزارتخانه‌های ترکیه در آنکارا مسدود شده است.

برخی منابع در محل می‌گویند که ظاهراً‌ هدف این انفجار که با آغاز کار پارلمان ترکیه پس از پایان تعطیلات تابستانی رخ داده است، وزارت کشور ترکیه بوده است و مظنون یا مظنونین این حادثه از یک ون خاکستری برای انجام این حمله استفاده کرده‌اند.

شبکه ریانووستی روسیه نیز به نقل از بخش ترکیه‌ای شبکه «سی ان ان» گزارش کرد که انفجاری در نزدیکی ساختمان وزارت کشور ترکیه در مرکز آنکارا به وقوع پیوست.

در این گزارش آمده است، «انفجاری در محله کیزیلای در مرکز آنکارا شنیده شد. ظاهراً انفجار در نزدیکی وزارت کشور رخ داده است. خیابان‌های اطراف محل انفجار مسدود شده است».

طبق گزارش سی ان ان ترک، در پی وقوع انفجار فوق، یک نفر ظاهراً زخمی شده است. گارد ریاست‌جمهوری ترکیه بلافاصله پس از وقوع این انفجار به محل حادثه اعزام شد./ فارس

حجم ویدیو: 23.68M | مدت زمان ویدیو: 00:00:45 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها