قسام پیام اسیر اسرائیلی خطاب به نتانیاهو را پخش کرد

کد خبر: 1259397

گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس پیام «یردن بیباس» اسیر اسرائیلی در غزه را که همسر و دو فرزندش کفیر و ارئیل در بمباران‌های ارتش رژیم صهیونیستی کشته شدند، خطاب به نتانیاهو پخش کرد.

قسام پیام اسیر اسرائیلی خطاب به نتانیاهو را پخش کرد

یک اسیر اسرائیلی نزد حماس در ویدئویی از نتانیاهو می‌خواهد تا جنازه زن و فرزندانش که در بمباران اسرائیل کشته شده‌اند را تحویل بگیرد.

گردان‌های عزالدین القسام، امروز (۹ آذر) ویدئوی سخنان یک اسیر اسرائیلی به نام «یردن بیباس» خطاب به بنیامین نتانیاهو را منتشر کرد.

این اسیر اسرائیلی به همراه زن و دو فرزند خردسالش به اسارت رزمندگان حماس در آمده بودند که آن‌ها در حمله هوایی اسرائیل کشته شده‌اند؛ در این میان حماس قصد دارد جنازه آن‌ها را به اسرائیل تحویل دهد که مقامات تل آویو تاکنون از تحولیشان خودداری کرده‌اند.

«یردن بیباس» در این ویدئو می‌گوید: «نتانیاهو! تو با بمباران، زن و دو کودکم را کشتی، آن‌ها با ارزش‌ترین افراد زندگی‌ام بودند، از تو خواهش می‌کنم که جسدشان را برگردانی و در اسرائیل به خاک بسپاری».

در واکنش به این ویدئو اما سخنگوی ارتش اسرائیل مدعی شد که کشته شدن خانواده «بیباس» هنوز مورد تأیید مقامات تل آویو قرار نگرفته است. او از صلیب سرخ جهانی خواست تا با تمامی اسرای اسرائیلی نزد حماس دیدار کند.

شامگاه دیروز (چهارشنبه) گردان‌های القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، در بیانیه‌ای از کشته شدن ۳ اسیر اسرائیلی خبر داد. کتائب القسام اعلام کرد این سه اسیر به نام‌های «شیری سلفرمان بیباس»، «کفیر بیباس» و «ارئیل بیباس» در حملات سابق ارتش اسرائیل کشته شده‌اند.

کتائب القسام پیشتر نیز در چند بیانیه مشابه اعلام کرده بود که در پی حملات اسرائیل به نوار غزه تعدادی از اسرا کشته شده‌اند./فارس

حجم ویدیو: 3.19M | مدت زمان ویدیو: 00:00:45 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها