دری نجف‌آبادی: مردم همیشه آگاهانه در صحنه‌ها حضور داشته‌اند

کد خبر: 1269759

حجت‌الاسلام والمسلمین درّی نجف‌آبادی با تاکید بر اینکه ما در آستانه یک اتفاق بزرگ، یک رخداد بزرگ یک یوم‌الله بزرگ در کشور عزیزمان هستیم، گفت: هر کسی به انداره وسعش باید وظیفه مقدس لتبین الناس را و این جهاد مقدس و همه جانبه را انجام دهد.

دری نجف‌آبادی: مردم همیشه آگاهانه در صحنه‌ها حضور داشته‌اند

ائمه‌ی جمعه‌ی سراسر کشور هفته گذشته با حضور در حسینیه‌‌ی امام خمینی(ره) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار کردند. رسانه KHAMENEI.IR در حاشیه این دیدار گفت‌وگویی با حجت‌الاسلام والمسلمین درّی نجف‌آبادی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و امام جمعه شهر اراک داشته است.

حجت‌الاسلام والمسلمین درّی نجف‌آبادی گفت: ما در آستانه یک اتفاق بزرگ، یک رخداد بزرگ یک یوم‌الله بزرگ در کشور عزیزمان هستیم؛ هم انتخابات مجلس خبرگان رهبری هم انتخابات مجلس شورای اسلامی. شما مردم به‌خاطر اسلام به‌خاطر امام به‌خاطر شهدای عزیزمان همواره در سنگرها حضور داشته‌اید. با حضوری آگاهانه، سرنوشت‌ساز و دشمن شکن دشمنان را مأیوس کردید و دوستان را امیدوار. ان‌شاءالله بار دیگر نه برای حقیر و امثال حقیر بلکه برای اسلام، اهل‌بیت علیهم‌السلام و برای عزت ایران و عظمت جمهوری اسلامی و پاسداری از حریم ولایت و امامت و خون مقدس شهدا امیدوارم همه در انتخابات با حضوری آگاهانه و سرنوشت‌ساز بتوانیم منشا آثار و برکات شویم.

امام جمعه شهر اراک اظهار کرد: رهبر انقلاب همواره برای جهاد تبیین بر استفاده از فرصت‌هایی که ما در پیش داریم تأکید دارند؛ به روحانیت و غیر‌روحانیت، اندیشمندان، صاحب‌نظران و هنرمندان، استثنا ندارد. هر کسی به انداره وسعش باید وظیفه مقدس لتبین الناس را و این جهاد مقدس و همه جانبه را انجام دهد.

وی تاکید کرد: شرط موفقیت یکی این است که ما در میدان عمل خودمان پایبند باشیم کونوا دُعاةً لِلنّاسِ بِغَیرِ اَلسِنَتِکُم یعنی اهل عمل باشیم دوم اخلاص برای خدا، نه برای هوا نفس، نه برای هدف‌های غیر الهی، لله که باشد قطعا تاثیر گذار است./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها