رئیس جمهور رای خود را به صندوق انداخت / رأی مردم تعیین کننده است

کد خبر: 1277948

رییس جمهور با حضور در وزارت کشور، رای خود را در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری به صندوق انداخت.

رئیس جمهور رای خود را به صندوق انداخت  / رأی مردم تعیین کننده است

 سید ابراهیم رئیسی، رییس جمهور جمهوری اسلامی ایران صبح امروز جمعه یازدهم اسفند ماه با حضور در وزارت کشور، رای خود را در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری به صندوق انداخت.

رئیس جمهور گفت: این انتخابات جشن ملی و نماد انسجام و وحدت مردم است و همه گروه های سیاسی امروز با نامزدهایی که دارند آمده اند تا یک روز باشکوهی را برای ملت ایران رقم بزنند.

صبح امروز یازدهم اسفند ماه، سید ابراهیم رئیسی با حضور در وزارت کشور رای خود را به صندوق انداخت.

وی در جمع خبرنگاران گفت: انتخابات مولود انقلاب اسلامی است. مردم رای شان تعیین کننده است و تمام بخش های کشور با رای مردم رقم می خورد و این از افتخارات نظام اسلامی است.

رئیسی تصریح کرد: از روز اولی که امام فرمودند میزان ای ملت است تا امروز میزان رای ملت بوده است.وی در ادامه گفت: این انتخابات جشن ملی و نماد انسجام و وحدت ملی است و همه گروه های سیاسی امروز با نامزدهایی که دارند آمده اند تا یک روز باشکوهی را برای ملت ایران رقم بزنند.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: تفاوت انخابات در ایران با دیگر کشورها این است که هم نامزدهاد و هم رای دهندگان هر دو بر اساس تکلیف عمل می کنند یعنی وظیفه خود می دانند که نامزد شوند و رای دهند.رئیسی در پایان گفت: پیروز این میدان ملت ایران است و بازنده ندارد چه کسانی رای بیاورند چه رای نیاورند. عمل به تکلیف کرده اند و تکلیف امروز هم حضور در میدان انتخابات است./ فارس

 

فارس

حجم ویدیو: 2.21M | مدت زمان ویدیو: 00:00:56 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها