جزییات زندگی شخصی رهبر انقلاب از زبان مرندی

کد خبر: 1284391

سرپرست تیم پزشکی مقام معظم رهبری:رهبر انقلاب خیلی کار می‌کنند. همواره مشغول خواندن، نوشتن و حتی برای سخنرانی‌هایشان خودشان وقت صرف می‌کنند. همیشه این‌طور بوده که چیزی را همین‌طوری و مطالعه نشده نمی‌گویند.

جزییات زندگی شخصی رهبر انقلاب از زبان مرندی

 علیرضا مرندی سرپرست تیم پزشکی مقام معظم رهبری در یک برنامه تلویزیونی به نکاتی قابل توجه درباره زندگی شخصی رهبری، اشاره کردند.

 برنامه «برمودا» با اجرای کامران نجف‌زاده از شبکه نسیم پخش می‌شود. علیرضا مرندی سرپرست تیم پزشکی رهبر انقلاب میهمان این برنامه تلویزیونی شد.

او در پاسخ به سؤال کامران نجف‌زاده درباره اینکه این‌ روزها چه توصیه‌ پزشکی برای رهبر انقلاب دارید این‌طور گفت: نزدیک 30 سال است که سرپرست تیم پزشکی رهبر انقلاب هستم. خداوند بسیار به جمهوری اسلامی عنایت کرده و ایشان را سالم و خوب نگه داشته است. چرا که ایشان 9 ماه هم از بنده بزرگتر هستند و بحمدالله در سلامت به سر می‌برند. خداوند ایشان را حفظ کرده و سالم نگه داشته است.

مرندی تأکید کرد: اصلاً به سن‌شان نمی‌خورد خیلی کار می‌کنند. همواره مشغول خواندن، نوشتن و حتی برای سخنرانی‌هایشان خودشان وقت صرف می‌کنند. همیشه این‌طور بوده که چیزی را همین‌طوری و مطالعه نشده نمی‌گویند. از داخل و خارج از کشور به ایشان گزارش می‌دهند و نکات مختلفی را مورد رصد دارند. خداوند خواسته‌اند ایشان سالم باشد.

سرپرست تیم پزشکی رهبر انقلاب درباره توصیه پزشکی به ایشان گفت: مثلاً به ایشان گفتیم میوه مصرف کنند و اصرار کردیم. چندین بار گفتیم؛ از بچه‌هایی که مقدمات کار را فراهم می‌کنند و میوه و این چیزها را می‌خرند می‌آورند ایشان میل کنند به من گفتند ایشان از ما پرسیدند میوه‌ها چه قیمتی است؟ وقتی ما قیمت‌‌ها را گفتیم آن چیزهایی که شما گفتید را نخواستند و ارزان‌ترین میوه‌ها را که توانایی خریدش برای مردم وجود دارد را از ما خواستند تهیه شود.

وی در پاسخ به این سؤال که وقتی شما به ایشان توصیه‌ای دارید می‌پذیرند و یا دنبال دلیل آن می‌روند، تأکید کرد: همیشه توصیه‌ای داریم بلافاصله دلیل آن را می‌گوییم چون می‌دانیم از ما می‌پرسند. اگر هم نگوییم می‌پرسند اگر مطمئن بشوند ما مصرّ هستیم حتماً عمل می‌کنند. اما توصیه خاصی نبوده جز اینکه راه بروند که البته این کار را انجام می‌دهند. از ایشان خواسته‌ایم یک مقداری مایعات بخورند چون مقداری خودشان را گرم نگه می‌دارند به گونه‌ای که در اتاقی که قرار دارند فضای گرم محیط باعث می‌شود آب بدن تبخیر می‌شود؛ چون دوست دارند خودشان را گرم نگه دارند.

مرندی در خصوص اینکه چرا گفتند حضرت‌ آقا بیشتر راه بروند، گفت: بالأخره هرکسی نیاز به راه رفتن و ورزش کردن دارد. چون ایشان به دلایل مشغله زیاد پشت میز می‌نشینند و هر دفعه می‌پرسیم و این توصیه را داریم که فراموش نکنند. اما معاینه‌های گوناگون که روی ایشان انجام شده بحمدالله مشکلی ندارند. این عنایت الهی است و هفته‌ای یک بار خدمتشان می‌رسیم هرچیزی بگوییم دلیلش را بگوییم حتماً می‌پذیرند. البته بیش از خودشان نگران من هستند می‌دانند مشکلات من چیست به من می‌گویند زیاد کار می‌کنی مراقب خودت باش.

او به سؤالاتی درباره اینکه رهبر انقلاب تلفن همراه دارند یا پزشک فرزندان رهبر انقلاب هم بوده‌اید این‌گونه پاسخ داد: من دست‌شان موبایلی ندیدم بعید می‌دانم از موبایل استفاده کنند. اما در مورد فرزندان رهبری، متخصص کودکان بودم و به این واسطه پزشک فرزندان رهبر انقلاب هم بودم. یادم می‌آید روزی همسر حضرت آقا با من تماس گفتند فلان دخترم را یادت می‌آید از زمان تولد شما معاینه می‌کردید؛ گفتم بله. او امروز فرزندی دارد خواستم خواهش کنم که در مطب‌تان بپذیرید. این نوع رفتارِ این خانواده است؛‌در صورتی که می‌توانند به عنوان همسر مقام معظم رهبری پیغام بدهند اما این روش برخوردی را دارند.

مرندی در پایان خاطرنشان کرد: پزشک خانوادگی رهبر انقلاب بوده‌ام و هستم. این افتخار را داشته‌ام؛ الان مطب ندارم یا تماس می‌گیرند به ندرت در منزل معاینه می‌کنم یا خدمت حضرت آقا می‌رسم یکی از نوه‌هایشان مشکلی داشته باشند آنجا معاینه می‌کنم و یا مشورت می‌دهم.

تسنیم

حجم ویدیو: 5.66M | مدت زمان ویدیو: 00:02:20 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها