توهین‌های ساپینتو در نشست خبری! | ساپینتو دوباره محروم شد

کد خبر: 1204877

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای انضباطی دیدار تیم‌های فوتبال مس کرمان و استقلال را اعلام کرد.

توهین‌های ساپینتو در نشست خبری! | ساپینتو دوباره محروم شد

 به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های فوتبال مس کرمان و استقلال برگزار شد که کمیته انضباطی رای خود را درباره تخلفات این دیدار به شرح زیر صادر کرد:

رضا یوسفی،مربی تیم مس کرمان به دلیل انجام تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام غیر رسمی مسابقه از وی رخ داد به یک جلسه محرومیت تعلیقی از همراهی تیم خود که به مدت تعلیق آن تا پایان فصل است و به پرداخت 500 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این را از حیث جریمه نقدی قابل تجدیدنظر است.

ولی میرزایی، مربی تیم مس کرمان به دلیل رفتار غیر ورزشی به مدت یک جلسه محرومیت تعلیقی از همراهی تیم که مدت تعلیق آن تا پایان فصل است و پرداخت 260 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این را از حیث جریمه نقدی قابل تجدیدنظر است.

عمار پاکزاد، مربی تیم مس کرمان به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی و غیررسمی و رفتار غیر ورزشی و ایجاد درگیری به سه جلسه از همراهی تیم خود که یک جلسه آن تا پایان فصل تعلیق می‌گردد، محروم شد. وی همچنین به پرداخت یک میلیارد و 500 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای تجدید نظر است.

باشگاه مس کرمان به دلیل سوء رفتار تیمی و مسئولیت تضامنی در قبال رفتار عوامل تیم باید 2 میلیارد و 500 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

باشگاه استقلال به دلیل مسئولیت تضامنی در قبال رفتار عوامل تیم باید دو میلیارد ریال جریمه نقدی پرداخت کنند. این رای از حیث جریمه قابل تجدیدنظر است.

ریکاردو ساپینتو، سرمربی تیم استقلال به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه و تحریک عمومی در هنگام خروج از محوطه زمین مسابقه، به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم که یک جلسه آن تا پایان فصل تعلیق می‌گردد محروم و به پرداخت 2 میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای از حیث جریمه نقدی قابل تجدیدنظر است.

بهزاد غلامپور، مربی تیم استقلال به دلیل رفتار بدرفتاری در قبال مقام غیر رسمی و رفتار غیر ورزشی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم و به پرداخت یک میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد.

این رای از حیث جریمه نقدی قابل تجدیدنظر است./تسنیم

 توهین‌های بی‌سابقه و عجیب ساپینتو در نشست خبری

سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری بعد از بازی با پیکان از الفاظ زشت و ناپسندی استفاده کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم استقلال عصر امروز در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر فوتبال با نتیجه ٢ بر صفر از سدپیکان گذشت.

ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی استقلال در نشست خبری بعد از این مسابقه در حالی که به شدت از مجتبی حسینی همتای خود در تیم پیکان ناراحت بود جملاتی بر زبان آورد که توهین آمیز و زشت بود.

این در شرایطی است که مترجم ساپینتو بخشی از حرف‌های این مربی را ترجمه نکرد درست همان قسمتی که حاوی توهین‌ بود.

ساپینتو د این نشست خبری گفت: «امیدوارم این لیگ جنگل تمام شود. در این جنگل حیوان‌ها وقتی عقب می‌افتند، در زمین دنبال دعوامی‌‌گردند. اینها مثل حیوان می‌مانند».

اینکه چگونه ساپینتو که در چند ماه حضورش در ایران چند بار به دلیل اعتراض محروم شده به خودش اجازه می‌‌دهد اینگونه صحبت کند،جای تأمل دارد‌.

به گزارش تسنیم فدراسیون فوتبال در واکنش به این اتفاق در سایت رسمی خود نوشت: «در پی تخلف صورت گرفته از سوی ریکاردو ساپینتو، سرمربیتیم استقلال مبنی بر عدم رعایت ماده 71 مقررات انضباطی و اظهارات توهین آمیز پس از دیدار مقابل پیکان، ابلاغ می‌شود که نامبردهظرف مهلت 48 ساعت دفاعیات کتبی خود را به کمیته انضباطی ارسال کند».

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها