ووشو قهرمانی جوانان آسیا | درخشش مدال طلا بر گردن محمدی | رحیمی طلایی شد

کد خبر: 1239570

امیرحسام محمدی به مدال طلای مسابقات ووشو قهرمانی جوانان آسیا دست یافت.

 ووشو قهرمانی جوانان آسیا | درخشش مدال طلا بر گردن محمدی | رحیمی طلایی شد

 به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو؛ یازدهمین دوره مسابقات ووشو جوانان و رده‌های سنی قهرمانی آسیا از صبح روز پنجشنبه 26 مرداد ماه به صورت رسمی در ماکائو آغاز شد.

بر همین اساس و در سومین روز این پیکارها، ظهر امروز (شنبه - 28 مرداد) در وزن 45- کیلوگرم بخش پسران، امیرحسام محمدی در مبارزه با  تایلونگ وانگ  از چین به برتری رسید و صاحب گردن‌آویز طلا شد.

امیرحسام محمدی پیشتر مقابل تی‌هوکو از هنگ کنگ به برتری دست یافته بود.

پیش از این مدال دیانا رحیمی در وزن 60- کیلوگرم ساندا دختران به مدال طلا، نرگس شهبازی در فرم چانگ چوان به مدال طلا، ثنا پناهی در نانچوان به مدال نقره، سامیار صادقی در فرم چیانگ شو به مدال نقره و ستایش براتی در وزن 56- کیلوگرم ساندا دختران به مدال برنز دست یافته بودند./تسنیم

رحیمی طلایی شد

دیانا رحیمی به مدال طلای مسابقات ووشوی قهرمانی جوانان آسیا رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، یازدهمین دوره مسابقات ووشوی جوانان و رده‌های سنی قهرمانی آسیا از  روز پنجشنبه 26 مردادماه به‌صورت رسمی در ماکائو آغاز شد.

بر همین اساس و در سومین روز این پیکارها، ظهر امروز (شنبه 28 مردادماه) در وزن 60ـ کیلوگرم ساندا بخش دختران جوانان، دیانا رحیمی در دیدار نهایی به مصاف من سین چو از ماکائو رفت و با یک نمایش درخشان ضمن ناک‌اوت کردن حریف خود به مدال طلای این مسابقات دست یافت.

رحیمی برای حضور در دیدار نهایی هیمانشی از هند و بتول صلاح‌الدین از فلسطین را شکست داده بود.‌

نماینده شایسته کشورمان چندی پیش از سوی فدراسیون بین‌المللی ووشو به‌عنوان ستاره نوظهور جهان در بخش ساندا معرفی شده بود. او سال گذشته نیز به طلای مسابقات قهرمانی جهان اندونزی دست یافته بود.

در روزهای گذشته نمایندگان تالوی کشورمان توسط نرگس شهبازی در فرم چانگ چوان به مدال طلا رسیده بود و ثنا پناهی در نانچوان و سامیار صادقی در فرم چیانگ شو مدال نقره کسب کرده بودند. در ساندا دختران نیز ستایش براتی در وزن 56ـ کیلوگرم به مدال برنز رسیده بود.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها