شکست سنگین فولاد برابر ملوان در روز اخراج علیرضا منصوریان

کد خبر: 1240504

پیروزی پرگل ملوان مقابل فولاد علیرضا منصوریان که در این دیدار اخراج شد را به در خروجی باشگاه فولاد نزدیک کرد.

شکست سنگین فولاد برابر ملوان در روز اخراج علیرضا منصوریان

تیم فوتبال ملوان بندر انزلی از ساعت ۱۹:۳۰ شامگاه امروز میزبان فولاد خوزستان در ورزشگاه سیروس قایقران انزلی بود که با برتری قاطع ۴ بر صفر میزبان همراه شد.

مسعود زائر کاظمینی (۶ و ۱۹) در حالی دو گل ملوان را به ثمر رساند که در دقیقه ۲۷ نیز پشت ضربه پنالتی ایستاد اما مهار گلر فولاد مانع از هت تریک زودهنگام او شد. همچنین میلاد شعبانلو (۸۳ - پنالتی) نیز گل سوم ملوان را به ثمر رساند و رضا جعفری در ششمین دقیقه وقت های اضافه گل چهارم را زد تا جشن باشکوه قوی سپید در سن سیروس رقم بخورد.

علیرضا منصوریان که دو بازی نخست خود در لیگ برتر را واگذار کرده و زیر فشار انتقاد تند و تیز هواداران فولاد است برای تغییر سیستم بازی تیمش دست به تعویض زودهنگام زد اما اخراج ساسان انصاری در دقیقه ۳۴ تمام برنامه‌های بازسازی او را به هم ریخت تا ملوان در دیداری کاملا یکطرفه فولاد را در نیمه اول شکست دهد.

نیمه دوم نیز با عملکرد نامطلوب فولادی‌ها و بازی منطقی شاگردان مهدی تارتار همراه شد تا این تیم بتواند با وجود تعویض‌های متوالی و سراسیمه منصوریان نبض بازی را در دست بگیرد و به پیروزی مقابل فولاد برسد.

علیمنصور که به نظر می‌رسید دستپاچه‌تر از بازیکنانش در کنار زمین بود به دلیل اعتراض‌های متوالی به تصمیم داور مسابقه در دقیقه ۶۶ از نیمکت فولاد اخراج شد تا شاید زودتر از برکناری اش از سوی مدیران باشگاه وداعی تلخی برای خود دست و پا کرده باشد.

ملوان با این پیروزی نخستین برد خود را به دست آورد اما فولادی‌ها سومین باخت متوالی خود را تجربه کردند تا شاید دیگر جایی برای کادر فنی فعلی این تیم در اهواز نباشد./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها