دلیل عجیب غیبت‌های نکونام در نشست‌های خبری استقلال

کد خبر: 1283808

مربی استقلال گفت: جواد نکونام برای اینکه تمرکز بیشتری روی تیم و بازیکنان داشته باشد در نشست‌های خبری حاضر نمی‌شود!

دلیل عجیب غیبت‌های نکونام در نشست‌های خبری استقلال

کیانوش رحمتی، مربی استقلال درباره تساوی استقلال و مس رفسنجان در هفته بیست و دوم لیگ برتر گفت: اتفاقات بازی امروز به نفع ما نبود و دو تعویض اجباری داشتیم. مهدی مهدی پور دقیقه ۳۰ به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو تعویض شد. ماشاریپوف از ناحیه دوقلو درد داشت و گوستاوو هم از ناحیه همیسترینگ دچار مشکل شده بود. بخاطر ترس مصدومیت مجبور شدیم آن‌ها را نیز تعویض کنیم با وجودی که می‌دانستیم قدرت هجومی ما کمتر می‌شود.

مربی استقلال ادامه داد: بازی خیلی خوبی بود اما نمی‌دانم چرا یک سری فقط از ساختار دفاعی ما صحبت می‌کند. امروز ۷۰ درصد بازیکنانی که در زمین بودند، موقعیت گل داشتند و یک بازی سراسر هجومی را داشتیم و روی اشتباهات خودمان گل خوریم. موقعیت‌های زیادی داشتیم که می‌توانستیم به برتری برسیم و تیم برتر میدان بودیم. خودمان مشکلات زیادی داریم اما در بحث رسانه‌ای با این صحبت‌ها اذیت می‌کنند. اصلا اینطور نیست. ما در تهران میزبان هستیم و انتظارمان این است حداقل داوری مساوات باشد اما امروز شرایط برابری در داوری نبود.

وی درباره علت اخراج خواجه‌گیری سرپرست استقلال گفت: هیچ صحبتی نشد. بین نیمه فقط گفت آقای کمک داور شما باعث شدید من کارت بگیرم و همین باعث شد که کارت قرمز بگیرد.

رحمتی در ادامه درباره دلایل غیبت جواد نکونام در نشست‌های خبری قبل و بعد بازی استقلال که با اصول حرفه‌ای همخوانی ندارد، گفت: داستان خاصی نیست و حتما در ادامه این اتفاق می‌افتد. تمرکز او بیشتر روی تیم و بازیکنان است. روز قبل بازی مهم است و می‌خواهد تمرکز صد در صدی روی بازیکنان داشته باشد.

وی درباره غیبت‌های نکونام در نشست‌های پس از بازی نیز خاطرنشان کرد: می‌توانیم صحبت کنیم ببینیم جریانش چیست اما ما انتظار داریم برای استقلال هم مثل بقیه تیم‌ها که شانس قهرمانی دارند قضاوت شود! فکر می‌کنم توپ ما به گل تبدیل شده و از خط دروازه گذشت. کار برای استقلال برای قهرمانی خیلی سخت است.

مربی استقلال در پایان درباره مشکلات مالی و اختلافات نکونام و خطیر و اینکه آیا مدیرعامل استقلال سر تمرینات تیم حاضر شده یا خیر، گفت: بحث دیدن و آمدن نیست. باید مشکلات تیم حل شود تیمی که برای قهرمانی می‌جنگد باید از نظر بازیکن مسلح‌تر بسته می‌شد. حالا باید طوری حمایت شود که مشکلات کمتری داشته باشیم تا تیم با آرامش بیشتری کار کند./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها