مهدی قایدی پرسپولیسی شد

کد خبر: 1063679

حضور قایدی در میان پرسپولیسی‌های تیم ملی که با آنها عکس یادگاری هم گرفت از مهم‌ترین سوژه‌های اردوی ملی پوشان بود.

مهدی قایدی فوتبال خود را از تیم‌های پایه باشگاه ایرانجوان بوشهر آغاز کرد. مهدی قایدی توانست در فصل ۹۶–۱۳۹۵ به تیم اصلی این باشگاه راه پیدا کند. مهدی قایدی در نخستین فصل بازی خود توانست ۱۰ گل برای تیمش بزند. مهدی قایدی عنوان پدیده لیگ یک را نیز در آن سال کسب کرد. مهدی قایدی پس‌از درخشش در لیگ یک، استقلال برای جذب وی دست به‌کار شدند و او در نهایت با قراردادی ۵ ساله در ۱۷ تیر ۱۳۹۶ به استقلال پیوست.

 

حضور قایدی در میان پرسپولیسی‌های تیم ملی که با آنها عکس یادگاری هم گرفت از مهم‌ترین سوژه‌های اردوی ملی پوشان بود.

به گزارش برنا؛ مهدی قایدی میان بازیکنان پرسپولیس رفت و با آنها عکس یادگاری گرفت. جالب اینکه پرسپولیسی‌ها هم به شدت از قایدی استقبال کرده و حتی کنعانی زادگان عکس دسته جمعی پنج پرسپولیسی تیم ملی با تنها استقلالی این تیم را در صفحه اش منتشر کرد.

در هنگام عکس گرفتن، پرسپولیسی های تیم ملی به شوخی به قایدی می‌گفتند حالا تو هم دیگر پرسپولیسی هستی و از خود ما محسوب می شوی!

نکته اینجاست که قایدی هم با شوخ طبعی خاصی جواب آنها را می داد. مهاجم تکنیکی استقلال معمولاً در دربی ها خوب بازی می کند و دو گل هم به پرسپولیس زده است. در میان ملی پوشان پرسپولیس هم وحید امیری و احمد نورالهی سابقه گلزنی به استقلال را دارند.

مهدی قایدی

مهدی قایدی و همسرش 

مهدی قایدی

هنرنمایی مهدی قایدی در بازی با الشرطه باز هم جهانی میشود؟ 

در دقیقه ۶۴ بازی استقلال و الشرطه عراق شاهد یک حرکت تکنیکی دیگر مهدی قایدی بودیم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، مهدی قایدی در لیگ قهرمانان آسیا با تکنیک خود حسابی توجه اهالی فوتبال را جلب کرده است. بعد از حرکت تکنیکی که مهدی در بازی رفت با الدحیل قطر انجام داد، در دیدار برگشت با الشرطه بار دیگر یک حرکت زیبا انجام داد که می‌تواند مثل سری قبل یکی از پربیننده ترین حرکات صفحه کنفدراسیون فوتبال آسیا شود.

یکی از نکات جالب توجه در مورد بازی دیشب قایدی، دو لایی او به بازیکنان حریف بود. او یک بار در اوایل نیمه اول و در گوشه زمین به زیبایی توپ را از بین پاهای فیاض عبور داد و یک بار هم در اواسط نیمه دوم با انداختن یک لایی ظریف به علی، بازیکن حریف را روی خط جا گذاشته و او را از پیش رو برداشت.

مهدی قائدی

 این حرکت قایدی باز هم پربیننده و جهانی می‌شود؟

قایدی پس از این حرکت تکنیکی با میلیچ پاسکاری کرد اما ضربه نهایی را خودش زد که با واکنش خوب دروازه بان عراقی راهی کرنر شد. مهدی چند بار با تکنیک و سرعت خود خط دفاعی الشرطه را آزار داد و ثابت کرد که یکی از تکنیکی ترین بازیکنان فعلی فوتبال آسیا است.

مهدی قائدی

همان طور که می دانید قایدی از سوی اسکوچیچ به اردوی تیم ملی کشورمان هم دعوت شده است.

باشگاه استقلال برای ترانسفر مهدی قایدی شرط گذاشت

مهدی قایدی ستاره تیم فوتبال استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بود که این درخشش، پیشنهادات وسوسه انگیزی را برای این بازیکن جوان از چند تیم خارجی به دنبال داشت.

تیم فوتبال استقلال در حالی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با قرار گرفتن در صدر گروه سوم راهی یک هشتم نهایی شد که درخشش مهدی قایدی ستاره جوان و بوشهری آنها در این موفقیت بی تاثیر نبود.

بدیهی بود بعد از درخشش وافر این بازیکن ۲۲ ساله، پیشنهادات خوبی از تیم‌های ثروتمند حاشیه خلیج فارس به او برسد و طبق پیش بینی‌های صورت گرفته، دو سه تیم متمول حاشیه نشین پیشنهادات اغوا کننده‌ای به او داده‌اند.

در این مورد پیگیری‌های خبرنگار مهر نشان می دهد در صحبت‌هایی که از سوی باشگاه با قایدی صورت گرفته، برای ترانسفر این بازیکن جوان شروط مهمی گذاشته شده و این شروط هم این است که استقلال یا این فصل را با کسب یک جام به پایان برساند و یا راهی فینال لیگ قهرمانان آسیا شود.

استقلالی‌ها امیدوارند با ادامه درخشش قایدی به همراه دیگر بازیکنان استقلال در این فصل، تیمشان با عبور از الهلال و سایر رقبای آسیایی به فینال این فصل از رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا راه یابد.

به گزارش خبرنگار مهر، روزنامه الرایه قطر در شماره امروز خود اعلام کرده بود دو باشگاه الدحیل و السد قطر خواهان به خدمت گرفتن قایدی هستند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت