باران در راه ایران

کد خبر: 1241319

سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور خبر داد و برای ۱۰ استان از جمله تهران هشدار آب‌گرفتگی، سیلاب ناگهانی و خسارت به محصولات کشاورزی صادر کرد.

باران در راه ایران

تحلیل نقشه‌های همدیدی و‌ آینده‌نگری سازمان هواشناسی نشان می‌دهد امروز در شمال آذربایجان غربی، ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده با احتمال رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی و در جنوب سیستان و بلوچستان و ارتفاعات هرمزگان رگبار پراکنده، رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی و در برخی مناطق گردوخاک پیش‌بینی شده است.

روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه با عبور موج بارشی از نوار شمالی کشور در برخی مناطق استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، قزوین، استان‌های ساحلی دریای خزر، ارتفاعات البرز مرکزی و به‌تدریج در خراسان شمالی رگبار، رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی و در مناطق مستعد گردوخاک روی می‌دهد.

طی امروز و فردا در جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات هرمزگان و جنوب کرمان افزایش ابر در برخی ساعات رگبار،‌رعدوبرق و و گردوخاک پیش‌بینی شده است. پنجشنبه در اردبیل، ارتفاعات البرز مرکزی و شمال شرف کشور بارش‌های پراکنده روی می‌دهد. روز جمعه در مناطق شمالی، شمال غرب و ارتفاعات البرز مرکزی بارش‌های پراکنده با احتمال رعدوبرق پیش‌بینی می‌شود.

دوشنبه در شرق و سه‌شنبه در شرق و دامنه‌های جنوبی البرز، چهارشنبه تا جمعه در شمال شرق، دامنه‌های جنوبی البرز و بخش‌هایی از مرکز کشور وزش باد شدید و گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.

دریای خزر در روز چهارشنبه مواج است.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد