هراز یکطرفه، چالوس و آزادراه مسدود شد!

کد خبر: 1244484

پلیس راهور اعلام کرده است تردد در محور چالوس و آزادراه تهران - شمال مسیر رفت و برگشت تا اطلاع بعدی ممنوع است و محور هراز هم فعلا یکطرفه است!

هراز یکطرفه، چالوس و آزادراه مسدود شد!

سرهنگ احمد شیرانی   درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها اظهار کرد: تردد در محور چالوس و آزادراه تهران - شمال مسیر رفت و برگشت تا اطلاع بعدی ممنوع است. این ممنوعیت تردد به دلیل ترافیک سنگین در داخل تونل‌ها و جاده چالوس اعمال شده است.

شیرانی تاکید کرد: این ممنوعیت تردد موقتی بوده و تا روان سازی ترافیک و تخلیه بار ترافیکی در داخل تونل‌ها، ادامه دارد.

وی افزود: در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده مشا و مسیر رفت و برگشت و حدفاصل پلور تا بایجان ترافیک سنگین گزارش شده است.

شیرانی گفت: همچنین در آزادراه قزوین - رشت مسیر جنوب به شمال و محدوده‌های کوهین، شیرین سو و لوشان و حدفاصل منجیل تا رودبار، محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال و محدوده دماوند و آزادراه کرج – قزوین حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا زیباشهر در اکثر مقاطع ترافیکی سنگین گزارش شده است.

شیرانی با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی منتهی به شهر مشهد نیز توضیح داد: تردد در آزادراه باغچه – مشهد، محور چناران – مشهد و محور تربت جام - مشهد روان است.

از سوی دیگر رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از یک طرفه شدن محور هراز از ساعت ۱۰ صبح به مدت ۴ ساعت خبر داد .

سرهنگ جهان تاب امروز در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر، گفت؛ محدودیت تردد از جنوب به شمال و از رودهن به سمت آمل تا ساعت ۱۴ برای تخلیه بار ترافیکی اعمال خواهد شد .

 

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها