عکس جشن تولد خصوصی علی ضیا برای خواهرزاده اش + عشق علی ضیا لو رفت!

کد خبر: 1044706

سید علی ضیا در پست جدید اینستاگرامی خود به امیرسلیمانی تیکه انداخت. و همچنین پشت پرده مراسم خواستگاری و ازدواجش را لو داد.

عکس جشن تولد خصوصی علی ضیا برای خواهرزاده اش + عشق علی ضیا لو رفت!

توهین زشت علی ضیا به بازیگر معروف / علی ضیا در ۲۶ شهریور ماه سال ۱۳۶۴ در کاشان بدنیا آمد.

داستان ازدواج علی ضیا / علی ضیا کودکی خود را در شهرستان کاشان سپری کرد. علی ضیا یک خواهر بزرگتر به نام شیما دارد، و تک پسر خانواده می باشد. علی ضیا فارغ التحصیل رشته مکانیک طراحی جامدات از دانشگاه آزاد واحد کاشان است.

علی ضیا

علی ضیا اولین کار خود را درشبکه ی رادیو جوان با برنامه طنز پسری از کاشانه آغاز کرد. بعد از ۵ سال در سال ۸۹ به دعوت علی زاهدی وارد تلویزیون شد و کار خود در عرصه تصویر را با برنامه «گزینه جوان» شروع کرد. سید حسین ضیا پدر علی متولد سال ۱۳۳۳ در کاشان و شغل آزاد دارد.مادر او شهره احدیث متولد ۱۳۴۰ از کاشان است ونویسنده رمان و داستان های کوتاه است.

علی ضیا

سید علی ضیا در نظرسنجی برنامه سه ستاره به عنوان یکی از سه مجری برتر بیست سال اخیر شبکه سه انتخاب شد.«گزینه جوان»، «فرمول یک»، «ماه عسل»، «ویتامین۳» و «بعضیا» از جمله برنامه هایی است که سید علی ضیا اجراهایشان را برعهده داشته است.

تولد خودمونی خواهرزاده علی ضیا

علی ضیا

توهین زشت علی ضیا به بازیگر معروف

علی ضیا

علاقه سید علی ضیا به مادرش

علی ضیا

او زندگی و موفقیت هایش را به مادر و دعاهای مادرش مدیون است،و به او وابسته و علاقه مند بسیار دارد.کتاب ها،داستان ها و رمان های مادرش، شهره احدیث را بسیار دوست دارد و علاقه مادرش به کتاب و قصه‌هایی که برای او تعریف می‌کرد، او را علاقه مند به نوشتن کرده است و او شرو ع به نوشتن کپشن ها و داستان های دست نوشته ی خود کرد.او بیشتر دوست دارد کار های مورد علاقه اش مثل کتاب خواندن ، رفتن به کنسرت و رفتن به سینما را به همراه مادرش وقت بگذراند.

استایل مورد علاقه سیدعلی ضیا

استایل مورد علاقه ی او جین است و او بسیار علاقه دارد سر کار و سر ضبط برنامه شلوار جین بپوشد. او به جین و لباس های جین خیلی علاقه دارد.و استایل اسپرت و کت شلواری یکی از استایل های مورد علاقه ی اوست.

علی ضیا

دوستان سید علی ضیا در کاشان

دوستان علی ضیا، امید فخار،امیر پناهنده مهدی اسماعیلی،مصطفی قتان هستند.علی ضیا با آنها ها هم مدرسهای بوده و با هم بزرگ شدندو دوستانش هنوز در کاشان زندگی می کنند.علی ضیا در برنامه خندوانه گفت که امید فخار مانند برادرش هست و به امیر هم به خاطر اتفاقی که برای پدرش افتاده بود و به او اطلاع داده بود، مدیون است.

علی ضیا

ورزش مورد علاقه ی سید علی ضیا

سید علی ضیا به بازی کردن فوتبال علاقه ای ندارد ولی در مقابل طرفدار سر سخت پرسپولیس است.

ورزش مورد علاقه ی او والیبال است و همین طور پیاده روی. او بسیار به این رشته ی والیبال علاقه دارد و این رشته را دنبال و بازی می کند.

علی ضیا

علی ضیا سفیر دوچرخه سواری ایران است

سید علی ضیا از سوی کمیته ی همگانی فدراسیون دوچرخه سواری به عنوان سفیر دوچرخه سواری همگانی ایران معرفی شد. این عنوان نسبت به علاقه مندی و اقدانات ارزشمند سید علی ضیا در راستای توسعه دوچرخه سواری همگانی در نظر گرفته شده است.

علی ضیا

برنامه های علی ضیا در آینده

سید علی ضیادرباره علاقه اش به اجرای برنامه ای که هنوز نتوانسته اجرا کند گفت: امیدوارم یک زمانی پیش آید که بتوانم در برنامه سحر ماه مبارک اجرای متفاوتی داشته باشم. هنگام سحر و در چنین فضای معنوی اجرا کردن تجربه بسیار جالبی می تواند باشد.هنگام سحر بیشتر مردم حالتی خواب آلود دارند و برنامه هایی که تاکنون از تلویزیون پخش می شده به دلیل یکنواختی که در لحن و کلمات دارند، به حالت خواب آلودگی مان کمک می کند.

مجری برنامه «فرمول یک»، افزود: احساس می کنم در سحرهای ماه مبارک رمضان جای خالی یک برنامه شوخ طبع و سرحال در تلویزیون خالی است.

ضیا خاطرنشان کرد: درست است که مردم هنگام سحر دست به دعا و نیایش برمی دارند اما فارغ از این حالت

های معنوی به لبخند در ماه میهمانی خدا نیاز داریم. حدیث های بسیاری وجود دارد که علاوه ما را علاوه بر حالات معنوی به سرور و لبخند هم سفارش می کند.

علی ضیا

داستان ازدواج علی ضیا

علی ضیا در برنامه فرمول یک گقت که من اولین خواستگاری ام در سال ۸۹ بوده هون سالی که وارد تلویزیون شده است و دومین خواستگاری اش در سال ۹۱ بوده است . او گفت معمولا خیلی در لحظه عاشق می شوم.و ازدواج را یک مسئله ی شخصی می داند و نباید کسی در آن دخالت کند و در چند برنامه که از ازدواج او پرسیدند او در جواب گفت به زندگی شخصی ام مربوط است و به این سوال جواب نداده است.علی ضیا تاکنون ازدواج نکرده است و مجرد است.

تجربه بازیگری علی ضیا

علی ضیا تجربه بازیگری را نیز دارد او به عنوان بازیگر مهمان در سریال دفترخانه عدد ۱۳ را دارد . بازیگری در فیلم چند اپیزودی رابطه «فرمول یک» بهترین ویژه‌برنامه سال تحویل تلویزیون شد. برنامه «فرمول یک» پیشتاز نظرخواهی خبرآنلاین درباره بهترین ویژه‌برنامه سال تحویل تلویزیون شد

علی ضیا

سمت‌ های کاری علی ضیا

مدیر بازرگانی شرکت مهندسی ـ بازرگانی مبین تهران

مدیر بازاریابی شرکت مهندسین مشاور مهرکیان

علی ضیا گوینده شبکه جوان رادیو از سال ۱۳۸۵ الی ۱۳۸۸ بوده اسـت.

علی ضیا

مجری شبکه سوم سیما جمهوری اسلامی از سال ۱۳۸۸ تاکنون

مدیر پروژه موسسه خیریه فاطمه‌­الزهرا

دبیر اجرایی همایش دانشجویی کشوری مکانیک

علی ضیا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها