قیمت پراید پایین آمد! / قیمت پراید در بازار آزاد چقدر شد؟

کد خبر: 1050449

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که پراید 111 که از روز گذشته افت قیمت در بازار را تجربه کرده بود امروز نیز افتی 500 هزار تومانی در بازار داشت.

قیمت پراید در چند ماه گذشته دچار نوسان شده بود. قیمت پراید حتی به مرز 140 میلیون تومان هم رسید.   از شتاب  قیمت پراید چند ماهی است که کاسته شده است. قیمت پراید از روز گذشته با افت قابل توجهی مواجه شده است. حداقل قیمت پراید ۱۱۱ مدل ۹۹ نیز در بازار ۱۲۰ میلیون تومان است و در قائم شهر این خودرو با حداکثر قیمت ۱۳۵.۵ میلیون به فروش می‌رسد.


کلیک کنید : خبر خوش درباره یارانه ها


قیمت پراید امروز 5 اسفند 99

 رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که پراید 111 که از روز گذشته افت قیمت در بازار را تجربه کرده بود امروز نیز افتی 500 هزار تومانی در بازار داشت و با قیمت 127 میلیون تومان در بازار معامله شد، مدل 131 این خودرو امروز بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شد. قیمت خودروهای سایپا طی روزهای اخیر اندکی کاهش یافت.

قیمت پراید

در حال حاضر اگر بخواهید ارزان ترین خودروی صفر یعنی پراید ۱۳۱ را بخرید باید بودجه ۱۱۰ میلیون تومانی در نظر بگیرید. در ادامه جدیدترین قیمت خودروهای سایپا به صورت جدول آورده شده است.

مدل قیمت 
پراید 111 128000000
پراید 131 110000000
پراید 132 113000000
پراید 151 111000000
پراید 151 پلاس 123000000
پراید هاچ بک 132000000
پراید هاچ بک پلاس 142000000
تیبا صندوقدار 117000000
تیبا صندوقدار پلاس 134000000
ساینا دنده ای 131000000
ساینا پلاس دنده ای  145000000
کوییک دنده ای 146000000
کوییک دنده ای R 149000000
سراتو آپشنال 810000000

از جمله محصولات سایپا که امروز قیمت آنها را مورد بررسی قرار داده‌ایم، می توان به «پراید 111»، «پراید 131»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد. خودروهای که در میان در بازار بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده‌اند.

قیمت خودروهای پرتیراژ سایپا :

پراید 111 بدون آپشن: 127 میلیون تومان

پراید131 : 110 میلیون تومان

تیبا صندوقدار: 122 میلیون تومان

تیبا 2 معمولی : 128 میلیون تومان

ساینا: 135 میلیون تومان

تیبا 2 معمولی نیز امروز افت 500 هزار تومانی در بازار را تجربه کرد و در بازار با قیمت 128 میلیون تومان در بازار معامله شد.

در این روز های زمستانی شاهد کاهش قیمت خودرو در بازار هستیم همچنان قیمت خودرو در کارخانه بالاست و تغییری پیدا نکرده اما قیمت خودرو و پراید در بازار کاهش چشمگیری پیدا کرده است. علتهای متفاوتی در این زمینه وجود دارد. قیمت پراید در بازار ایران همچنان بالا است و با وجود کاهش کلی قیمت خودروها دربازار قیمت پراید باز هم بیشتر از قیمت واقعی اش در بازار است. قیمت پراید در بازار بر اساس مشاهدات میدانی به دست آمده است. ما در ادامه قیمت پراید صفر و پراید کارکرده را برای شما آورده ایم. برای اطلاع از قیمت پراید و قیمت خودرو و همچنین محصولات سایپا که پراید نیز یکی از محصولات سایپا به حساب می آید با ما همراه باشید. قیمت پراید در بازار امروز شنبه ۴ بهمن ۹۹ براساس مشاهدات میدانی به دست آمد که بر طبق آن این پراید همچنان با قیمت‌هایی بسیار غیرواقعی خرید و فروش می‌شود. البته این اختلاف قیمت زیاد سبب کاهش میزان معاملات این خودرو شده است.  در ادامه قیمت پراید امروز شنبه ۴ بهمن ۹۹ را در جدول زیر می‌بینید. ارزانترین پراید امروز 96 میلیون خرید و فروش شد. با وجود تمام صحبت هایی که درباره ارزان شدن خودرو و پراید در بازار مطرح می شود خودرو پراید همچنان با قیمت های غیرواقعی خرید و فروش می شود. در ادامه لینک ثبت نام خودرو سایپا را برای شما همراهان عزیز راهبرد معاصر آورده ایم.

قیمت پراید متأثر از کاهش نرخ دلار

کارشناسان اقتصادی معتقدند اولین بازاری که به افزایش و کاهش دلار واکنش نشان می دهد، بازار خودرو و به خصوص پراید است. قیمت پراید در هفته گذشته و در روزهای افزایش قیمت دلار هر روز بیشتر می شد، تا جایی که از مرز ۱۳۰ میلیون تومان هم عبور کرد.

قیمت پراید

اما دیروز و بعد از افت قیمت دلار قیمت پراید هم دوباره نزولی شد. فعالان بازار اعتقاد دارند اگر افت قیمت دلار همچنان ادامه داشته باشد، قیمت پراید هم تا شب عید با کاهش همراه است. رصد بازار خودرو نشان می دهد دو خودرو پرطرفدار بازار یعنی پراید ۱۱۱ و پراید ۱۳۱ حدود ۲ تا ۳ میلیون ارزان تر از قبل فروخته می شوند.

قیمت پراید ۱۱۱ روز شنبه اول هفته حدود ۱۳۰ میلیون تومان بود، اما امروز قیمت این خودرو حدود ۱۲۷ میلیون تومان اعلام شد. پراید ۱۳۱ هم که به ۱۱۲ میلیون تومان رسیده بود،‌در بازار دیروز با قیمت ۱۱۰ میلیون تومان معامله شد.

تیبا ۲ و ساینا در بازار چند؟

در حال حاضر ریزش چندانی در بقیه خودروها دیده نمی شود. قیمت تیبا دو در بازار خودرو حدود ۱۲۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. ساینا هم با قیمت ۱۳۵ میلیون تومان فروخته می شود.

قیمت تیبا صندوقدار هم حدود ۱۲۲ میلیون تومان است. پراید ۱۳۲ تولید ال ۹۸ هم حدود ۱۱۳ میلیون تومان قیمت دارد.پراید ۱۵۱ se با قیمت ۱۱۱ میلیون تومان فروخته می شود و قیمت پراید ۱۵۱ پلاس حدود ۱۲۳ میلیون تومان است.

کوییک دنده ای رینگ فولادی با قیمت ۱۴۳ میلیون تومان در بازار خودرو معامله می شود و کوییک دنده ای R هم حدود ۱۵۱ میلیون تومان قیمت دارد. ساینا پلاس دنده ای هم با قیمت ۱۴۵ میلیون تومان خرید و فروش می شود.

قیمت پراید در شهرهای مختلف

پراید وانت ۱۵۱ مدل ۹۹ نیز در شهرهای مختلف با قیمتی بین ۱۰۹ تا ۱۱۹ میلیون تومان فروخته می‌شود.

قیمت پراید

قیمت پراید

آخرین قیمت پراید در بازار امروز دوشنبه 4  اسفند مشخص شد که بر اساس آن با توجه به اینکه پراید ارزانترین خودروی ماه های گذشته در بازار بوده است و هر روز با قیمت بیشتر به فروش می رسیده است اکنون با ریزش قیمت خودروها در بازار دلالان خودروهایی را که در پارکینگ ها پنهان کرده بودند به بازار آوردند و حتی حاضر شدند با قیمت پایین تر به فروش برسانند تا از ضررهای احتمالی جلوگیری کنند.  قیمت پراید در بازار بر اساس مشاهدات میدانی به دست آمده است. ما در ادامه قیمت پراید صفر و پراید کارکرده را برای شما آورده ایم. برای اطلاع از قیمت پراید و قیمت خودرو و همچنین محصولات سایپا که پراید نیز یکی از محصولات سایپا به حساب می آید با ما همراه باشید. قیمت پراید در بازار امروزیکشنبه 3 اسفند براساس مشاهدات میدانی به دست آمد که بر طبق آن این پراید همچنان با قیمت‌هایی بسیار غیرواقعی خرید و فروش می‌شود. البته این اختلاف قیمت زیاد سبب کاهش میزان معاملات این خودرو شده است. 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت