نوسان شدید قیمت پراید در بازار + جدول قیمت پراید

کد خبر: 1050449

بازار خودرو طی چند روز گذشته واکنشی به افزایش قیمت ارز نشان نداد تا اینکه در اولین روز هفته جاری همزمان با ثبات قیمت ها در بازارهای طلا، سکه و ارز نوسانات قیمتی در این بازار استارت خورد.

قیمت پراید در چند ماه گذشته دچار نوسان شده بود. قیمت پراید حتی به مرز 140 میلیون تومان هم رسید.   از شتاب  قیمت پراید چند ماهی است که کاسته شده است. قیمت پراید از هفته گذشته با افت مواجه شد. است. قیمت پراید در آغاز این هفته تحت تأثیر نوسان قیمت ارز دوباره افزایش یافت. 

نوسانات قیمت پراید در بازار

بازار خودرو طی چند روز گذشته واکنشی به افزایش قیمت ارز نشان نداد تا اینکه در اولین روز هفته جاری همزمان با ثبات قیمت ها در بازارهای طلا، سکه و ارز نوسانات قیمتی در این بازار استارت خورد.

قیمت پراید

قیمت ها در بازار خودرو در چهارشنبه گذشته در حالی ریزشی بود که از هفته گذشته افزایش نرخ ارز استارت خورد و بازارهای موازی طلا، سکه و موبایل افزایش قیمت را تحت این اتفاق تجربه کردند.

حال با آغاز هفته جاری و ثبات قیمت ها در بازار ارز نوسانات قیمتی در بازار خودرو استارت خورده است؛ نوسانات قیمتی اخیر به حدی است که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ از ۱۹۲ میلیون تومان در هفته گذشته امروز به ۱۹۵ میلیون تومان رسیده است و یا تیپ ۵ این خودرو از ۲۵۹ میلیون تومان امروز به ۲۶۱ میلیون تومان رسیده است و در حالی که روند قیمت ها در بین خودروهای نامبرده شده افزایشی بوده است خودرو ۲۰۷ اتوماتیک این گروه از ۳۸۳ میلیون تومان امروز به ۳۸۰ میلیون تومان رسیده است و قیمت پژو پارس ساده نیز در این مدت بر روی ۲۱۵ میلیون تومان ثابت مانده است.

در بین خودروهای گروه پراید نیز این نوسانات قیمتی دیده می شود به طوری که پراید ۱۱۱ از ۱۲۶ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۱۲۸ میلیون تومان رسیده است و در این مدت قیمت خودروهای پراید ۱۳۱، ۱۳۲ و ۱۵۱ به ترتیب بر روی ۱۱۰، ۱۱۲ و ۱۱۰ میلیون تومان ثابت مانده است.

در بین خودروهای گره تیبا قیمت تیبا ۲ در این مدت بر روی ۱۳۱ میلیون تومان ثابت مانده است و در خصوص تیبا صندوقدار بنزینی نیز وضعیت به همین منوال است و این خودرو در این مدت بر روی قیمت ۱۲۰ میلیون تومان ثابت مانده است.

گفتنی است که خودرو دنا معمولی نیز در این مدت بر روی ۲۷۴ میلیون تومان ثابت مانده است و در بین خودروهای سمند اما سمند LX ساده از ۱۸۵ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز با افزایش ۱ میلیون تومانی به ۱۸۶ میلیون تومان رسیده است.

در بین خودروهای مونتاژ نیز نوسانات قیمتی شدت گرفته است و پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۸ در حالی امروز ۸۵۰ میلیون تومان قیمت خورده است که این خودرو در چهارشنبه گذشته ۸۴۵ میلیون تومان قیمت داشته است و مدل ۹۹ این خودرو نیز از ۹۲۰ میلیون تومان و با فزایش ۵ میلیون تومانی امروز به قیمت ۹۲۵ میلیون تومان رسیده است.

در این مدت در حالی که قیمت خودرو سوزوکی گراند ویتارا ۵ میلیون تومان کاهش یافته است و به ۹۶۰ میلیون تومان رسیده است، قیمت خودرو سیتروئن سی ۳ نزدیک به ۵ میلیون تومان افزایش یافته است و این خودرو امروزبه ۸۶۰ میلیون تومان رسیده است.

آخرین قیمت پراید در انواع مختلف

پراید ۱۱۱ مدل ۹۹ در بازار با قیمتی بین ۱۲۵ تا ۱۳۱ میلیون تومان قابل خریداری است.

پراید ۱۳۱ مدل ۹۹ نیز در شهرهای مختلف با قیمتی بین ۱۰۸ تا ۱۱۵ میلیون تومان فروخته می شود.

قیمت پراید

در بازار خودرو می توان خودروی پراید وانت ۱۵۱ را با حداقل قیمت ۱۱۰.۵ میلیون تومان در کرج و با حداکثر نرخ ۱۱۲ میلیون تومان در شهرهای آمل، تهران و بوشهر خریداری کرد.

مدل شهر قیمت
پراید 111 مدل 99 تهران 125 میلیون
پراید 111 مدل 99 تبریز 128 میلیون
پراید 111 مدل 99 اصفهان 131 میلیون
پراید 111 مدل 99 کرج  125 میلیون
پراید 111 مدل 99 ابهر  127 میلیون
پراید 131 مدل 99 تهران 115 میلیون
پراید 131 مدل 99 امیر آباد 109.5 میلیون
پراید 131 مدل 99 بهشهر 109 میلیون
پراید 131 مدل 99 قائم شهر 110 میلیون
پراید 131 مدل 99 مهاباد 108 میلیون
پراید 151 مدل 99 کرج  110.5 میلیون
پراید 151 مدل 99 آمل  112 میلیون
پراید 151 مدل 99 بوشهر 112 میلیون
پراید 151 مدل 99 گنبر کاووس 111.5 میلیون
پراید 151 مدل 99 تهران 112 میلیون
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت